Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tud ajánlani valaki tornázós...

Tud ajánlani valaki tornázós dvd-t?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam mát a Béres Alexandra 200% című dvd-jét, de semmi hatást nem értem el. Olyan érdekelne ami zsírégetős! És ami be is vált már valakinek!
2009. jan. 1. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamit rosszul csinaltal.

De pontosan mi nem valt be ezzel kapcsolatban?

Jo lenne, ha nemcsak egy koltoi kerdest dobnal fel, hanem adnal hozza valami konkretumot is, mert igy senki nem fog neked erdemben valaszolni.

Mit vartal tole?

Mi nem jott ossze?

Mennyi ideig csinaltad?

Mennyi idonkent?

Milyen volt a taplalkozaaod ezido alatt?

stb...

Ha ezekre valaszoltal, majd kapsz erdemi valaszt is.

(Tigi)

2009. jan. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kritérium csak annyi, hogy zsírégetős kell, mindegy miylen csak mozogni lehesen rá. De akkor válaszolok, mindenhonnan szeretnék fogyni, 1,5 hónapig csináltam, minden nap 1 órát. És az nem jött össze, hogy 1 kilót is fogyjak tőle. 10 kilót szerettem volna fogyni de semmi. Ezt vártam volna 1,5 hónapi mozgás után. annyi változott csak, hogy jobb lett a közérzetem a tudattól, hogy teszek valamit a testemért. De semmi eredményt nem kaptam!
2009. jan. 2. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:

A fogyás 70%-ban az étkezésen 30%-ban a sporton múlik. Ha sokat eszel és mellette mozogsz, az csak szintentartásnak jó.

Én Rubint Réka DVD-ket vettem és elégedett vagyok vele.

De a leghatásosabb, ha veszel aerobik bérletet, mert ott csalás nélkül, keményen végigcsinálod az egészet. Egy havi korlátlan bérlet olyan 6000 Ft körül van. Ahová én járok még ingyen szauna is jár.

Sok sikert!

Petranova

2009. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nincsen ilyen hely és közelben sem ahová eljárhatnék. Se konditerem, se uszoda, semmi sportolási lehetőség sajnos. Utazni meg nincs időm. így maradnom kell a dvd-knél. Köszi a választ!
2009. jan. 2. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
1,5hónap alatt 10kg-t fogyni szerintem lehetetlen (mármint, ha csak tornázol). Olyan 6kg lenne sztem a normális... bár... na mind1!!! Mellesleg, ha csak tornázol azzal még nem fogsz fogyni, kevesebbet is kell enni!!! Amúgy én tavaly R.Réka-Add Önmagad 1-el fogytam nem egész 1hónap alatt 1kg (nem tűnik soknak, nem ettem sokkal kevesebbnek viszont kevesebb kg-nak tűntem :)) Ha érdekel, hogy honnan tudsz DVD-t letölteni írd meg ide :P
2009. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! Neked is köszönöm a választ! Úgy érettem, hogy a cél 10 kg-volt. Nem 1,5 hónap alatt, hanem összesen annyit szerettem volna fogyni pár hónap alatt, de az 1,5 hónap elteltével nem fogytam 1 kilót sem. Érdekel, hogy honnan lehet DVD-t letölteni:)
2009. jan. 3. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:

DVD-t letölteni: [link]

Sok sikert :), ne legyél olyan lusti mint én :P

2009. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! :)))
2009. jan. 5. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogytál tőle egy dekát se mert nem arra való, hanem alakformálásra. Az egész egy súlyzósedzés. Neked kardio vagy aerob mozgásformát tartamazó DVD kell pl. Rubint Réka igényes nő edzésprogramja, de van sztem Alexandrának is iylen. Inkább őt keresd mert sztem jobb, jobban válogatja össze a mozgásformákat, Réka kissé kontár.
2009. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megpróbálom a többit!
2009. jan. 26. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!