Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég hatékony lesz nekem ez a...

Elég hatékony lesz nekem ez a "módszer"?

Figyelt kérdés
Az ahelyzet, hogy egy kicsit összeszedtem magam mostanság. Egyáltalán nem vészesen és nem is halok bele abba, hogy többet mutat a mérleg, hát istenem, ez van:). Viszont úgy 3-4 hónap múlva lenne egy gála, ahová már régebben kinéztem egy szép ruhát ami akkor pontosan tökéletes volt rám és szeretném most is azt felvenni. Nem nagyon híztam kilóban sokat, de deréktájon centiben igen. Le akarok faragni a derekamról 5 centit. Akkor a méreteim 94-75-92 lenne, ami szerintem pontosan a legjobb, csinos is, szép is de nem si gebe.
2010. okt. 17. 16:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Na itt folytattam a lényeget, csak már úgy túl hosszú lett volna. Mivel nincs a közelemben edzőterem, se természetes környezet, ergo betonplatszos városban élek. Ezért eldöntöttem, hogy napi 10 perc helyben futás, utána 10 perc szobabicikli, majd megcsinálnék 100 hasprést, 200 váltott ferde-hasizom gyakorlatot, és száz lábemelést az alsó hasizom miatt, közben pedig nyújtanék, visszafognám a kajálást is. Na jó néha napján egy két szem keksz ide vagy oda nem probléma. De nem eszek édességet, és estére már csak valami könnyűt eszek azt is 7 óra előtt, nasinak pedig kitaláltam, hogy csalamádét eszek: imádom és elveszi az étvágyam, e mellet próbálnék napi 1,5-2 liter folyadékot inni. szerintetek ezzel a dologgal 3-4 hónap alatt lefaraghatom azt a a fránya 5 centit? Ha tudnátok jobb módszert azt is megköszönném:)
2010. okt. 17. 16:15
 2/8 A kérdező kommentje:
u.i.: Megjegyezném, hogy 177-178 cm és olyan 76-777 kg vagyok most(nekem ezzel sincs bajom) szerintem nem vagyok hájas, de azért van egy pici felesleg, igaz h nem érdekelnek a kilók, de kíváncsi lennék, hogy egy hasonló méretű nőnek mennyi lenne az ideális(ideális=nem kövér, de nem is gebe) (megelőzően mielőtt valaki 45 kg- írna. Ha ahhoz képest dagadt vagyok nem zavar, de legalább tudjam hányadán állok:)
2010. okt. 17. 16:19
 3/8 A kérdező kommentje:
77*kg bár erre gondolom rájöttél, amúgy nyugodtan írhattok, de addig is jól elbeszélgetek magammal:)
2010. okt. 17. 16:20
 4/8 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


A helyben futást felejtsd el semmi értelme, bemelegítésnek jó maximum.

A szobabringával tudsz fogyni bőven, azt kéne eröltetni. A haspréstől pedig csak a hasfalad vastagszik meg, ami kitolja az azt takaró zsírréteget, tehát nem lesz tőle karcsúbb derekad sajnos. A szobabringa viszont segít hogy ledobd a nem kívánt zsírpárnákat.


A többit priviben.

2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ideje ellátogatnod Tatarek Rezso honlapjára. Érdemes elővenned a 10 perces edzéseit, nagyon jók és megszerezned a 60 perces tornáját. Én már mindent kipróbáltam, de Rezső a tuti. 4 kilót fogytam 2 hónap alatt és izmosodtam. És nagyon fontos én sem mindig tartom be ,hogy ne egyek cukrot, vagy fehér lisztes kaját, néha be-be csúszik egy süti, ettől függetlenül is hatásos.
2010. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hello :)

Először is - marha jó a hozzáállásod, megdobhatnál a 10 %ával, mert jól jönne :)

A csalamádés hülyeséget felejtsd el, egyél kevesebbet, fehér kenyér, sütik, csoki, stb. hanyagold, sok zöldség+gyümölcs. A sport az jó lenne :)

Amúgy én 172 cm vagyok és 54 kg, de állítólag az ideális olyan 64 körül lenne.. Bár én nem érezném magam jól úgy, de ez van :)

2010. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) a kajálással az a helyzet, hogy nem tudom magam visszafogni. Nem azért mert zabálok mindent, épp ellenkezőleg, alig eszek valamit, azt is mindig egészségeset. A kekszet pedig azért írtam mert az az egyetlen "édesség2 amit megeszek, egyáltalán nem vagyok édesszájú. Szóval szerintem egészségesen táplálkozom, nem vonok meg magamtól semmi fontosat,d e nem eszem magam mindenből halára, és persze van olyan is amire még csak rá se nézek, nem azért mert én olyan nagyon egészséges szeretnék lenni, ez olyan tudat alatti, valószínűleg azért mert mikor még régen verseny sportoltam, akkor előírt étrend volt meg minden és belegondolva akkor se sokkal voltam karcsúbb, vékonyabb, kevesebb kiló, bár beismerem az nem "husika" hanem izom volt. Köszönöm, többiek is írhatnak:)
2010. okt. 18. 19:32
 8/8 kisnita ***** válasza:

Szia!

A méreteidhez annyit, hogy én 169 cm vagyok és 76 kg (most) Szóval te sokkal-sokkal vékonyabb vagy mint én. Neked kb. 73-75 kg az ideális súlyod, főleg ha nem szeretsz gebe lenni. Én sem szeretek egyébként, csinosabbnak tartom a husisabb embereket. :) Azért írtam, hogy most 76 kg vagyok mert egy hete még 78-79 voltam. :D (de nem tudom a továbbiakban hogy fog alakulni a fogyás milyen iramban) Ugyanis akkor kezdtem el az update cuccot és azóta ennyit fogytam, kg-ban nem sok, de már érzem, hogy a nadrágjaim bővültek a derekam körül és a hasam is kisebb lett.

Szerintem neked is ki kéne próbálni. Egy barátnőm 3 hét alatt 6 kg-t fogyott ezzel a módszerrel, 66 kg-ról indult szóval ő sem volt az a hűű de kövér és ami a lényeg nem hízott vissza!! (éppen ezért döntöttem ez mellett)

Azt még hozzáteszem, hogy ez alatt az idő alatt nem nagyon mozogtam, illetve 2x kb 10 percet tekertem elliptikus gépen, de ez szinte semmit nem számít. Nem éhezek, még este is eszek és nincs bűntudatom. Ha te mozognál is mellette hip-hop lemenne az a pár kg/cm.

Nem költséges a dolog, nehogy meg vedd a Norbis kajákat, tök felesleges, sima "bolti" kajákkal ugyan azt érted el.

Olvass utána a neten, keresd meg a táblázatot és ha neked is szimpatikus kezd el. Semmit sem veszíthetsz! :)

Ha érdekel még vmi írj privit. Szia

2010. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!