Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy kg-ban alig...

Hogy lehet, hogy kg-ban alig van változás, cm-ben pedig elég sok?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 kg-ot fogytam 1 hónap alatt, mindenre odafigyelelek, kcal deficit megvan, heti 4x futok, mellette heti 3x súlyzózok súllyal és kettlebellel.

Cm-ben meg ruhákban is látni, hogy fogytam, a mérleg alig mutat viszont kevesebbet. Nagyon el vagyok keseredve



2023. szept. 22. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakember ezen a téren, csak azt tudom, hogy mondjon bármit a mérleg, ha szemmel látható a fogyásod, az a cél! Gondolj bele, mi lenne ha fordítva lenne. A mérleg amúgy is csak egy szám, ha szembejönnek veled az utcán nem az lesz, hogy "hmm, vajon ő hány kiló?" hanem az, hogy "hmm, milyen szép csinos!".
2023. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Az első eléggé elgondolkodtató.

Amúgy azért van, mert máshol meg izmosodtál.

Én férfi vagyok, én is most kezdtem el újra edzeni. A nadrág csúszik le rólam, de kilóban ott vagyok és a vállamon látszik is

2023. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, az izom sokkal súlyosabb, mint a zsír.
2023. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha edzel is, akkor első körben javul az izomtónusod, feszesebb leszel, így némileg csökken a térfogatod is.

Nem tudom, mennyiről indultál, de simán lehet jó a havi másfél kiló fogyás.

2023. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az izomépítés miatt. Felszedtél izmot, leadtál zsírt tehát jobban nézel ki
2023. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
65 kg-ról indultam, és 53 kg lenne a cél.
2023. szept. 22. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez jót jelent, nem rosszat. Sőt, ha a súlyod megtartása mellett vékonyodsz, az azt jelenti, hogy javult a testösszetételed.
2023. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen alacsony a súlyod, akkor ne is várj gyors fogyást, kétlem, hogy 50centi lennél csak. Szóval az a havi másfél kiló nagyon jó eredmény.
2023. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

El kellene engedned a mérleg témát. Sokkal fontosabbak a centik.

Ajánlom az ő videóit: oktatni kellene olyan hasznosak

https://www.youtube.com/watch?v=xZQ2g_CEVuk&ab_channel=Georg..

2023. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én két hónapja kezdtem fogyókúrázni, de alig ment le pár kg, sőt majdnem vissza is jött mind. Eleinte ment gyorsabban mikor alig mozogtam. Utána elkezdtem súlyzózni, mozogni. A régi nadrágom nagyon tág lett, szinte leesik rólam. Meg arcra is látszik, hogy nem vagyok olyan pufi. Érzem az izmaimat

jobban, és hogy keménnyebbek. Biztos hogy van rajtam még egy csomó zsír, de szerintem izmot is szedtem fel, pláne hogy fehérjedúsabban táplálkozom

2023. okt. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!