Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » What I eat in a day videok...h...

What I eat in a day videok...hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

Ratevedtem Instagramon ilyen what i eat in a day videokra illetve youtubon is van csomo. Plane modellektol, fitness influencerektol.


16 vagyok...nem vagyok köver se vekony...atlagosnak mondanam magam. Ezek a lanyoknak iszonyatosan vekony szep alakjuk van. Hasizom...stb


Megis olyan es annyi dolgokat esznek hogy csak amulok. Hogyan csinaljak.

Pancake juharsziruppal, ket orara ra banan turmix ebedre hummus tojas jo sok kenyerrel stb stb stb


Vannak itt köztetek ilyen emberek? Akik ilyen videokat csinalnak es igy neznek ki? Hogy csinaljatok..? Hazudni nemhiszem hogy hazudnanak. Annyit meg normalis ember nemtud tornazni hogy leadja ezeket a kaloriakat...



2023. szept. 26. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet, hogy te tippeled túl sokra azt, amit esznek, és valójában nem is annyira sok?


Linkelj be egy ilyen videót.

2023. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=4TA1oqMtGKI


pl. o. gyonyoru lany. de nemhiszem el. ha en ennyit eszek nem ilyen lapos csontos a hasam. nem ertem.. :(

2023. szept. 26. 19:54
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mai menüm:


Kalács sajtkrémmel, sajt szelettel, paprika, mogyivajas kalács, chips. Az egész volt 1200 kcal! A mennyiségtől függ. Lehet nem esznek sokat, meg ha valaki izmot épít az direkt kcal többletben van és lehet ez a pancake pont fehérjés.

2023. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit eszik, az mennyiségre nem kevés, de kalória szempontjából nem igazán sok. Viszont emellett intenzíven sportol, amihez kell energia, elég sokat elhasznál vele.

Meg egyébként szerintem egyáltalán nem sovány, normál alakja van.

2023. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megnéztem miket eszik, és szerintem pl. a vacsoráig nem evett meg 1300-1400 kalóriánál többet. A vacsorát nehezebb betippelni, de ha még 500 kalóriát megevett vacsorára, akkor is simán rendben lehet ez így. 2000 kalória egy felnőtt, átlagos testalkatú, átlagos magasságú nőnek átlagos, még akkor is, ha nem mozog olyan aktívan. Nyilván a kalóriákat most csak tippeltem, de igazából nem eszik ő olyan sokat, főleg ha még mozog is mellé. Eddig még nem hallottam erről a hölgyről, fogalmam sincs milyen életformát követ, mennyit mozog, de ha valaki nem is annyira aktív, szerintem így tippelés alapján akkor sem sok ez.
2023. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
El ne hidd ezeket.... Ez csak egy nap, amit a videó kedvéért végigzabál mindenféle fancy kajákkal. :D Lehet, hogy előtte meg utána két nap csak ét levél salátát evett, hogy kiegyenlítődjön a kalóriamennyiség, de eléggé sanszos, hogy még csak nem is egy nap vette fel ezt a rengeteg étkezést. Ne higgy el semmit abból, amikor a social mediában a mindennapjaikat mutogatják az influk, egy szó, egy kép nem igaz belőle! Csak rossz hatással van rád, főleg ha ilyen fiatal vagy és befolyásolható.
2023. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
6-os: elég sok butaságot írtál, éppen ellenkezöleg, erre oda kellene figyelni, hogyg hogy lehet egészségesen, jól lakva fogyni, illetve súlyt tartani, nem pedig pár hétig tartó "diétát" tartani és utána hízni tovább.
2023. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
#7 Ja, hogy még az a buta, aki nem hiszi el a kamu-álomvilágot, amit insta meg a tiktok mutat.... :D Akkor tekintsd azt valóságnak, a filterezett képeket, a plasztik-modelleket, meg az ügyesen megvágott videókat, nyaljál be mindent, amit ott megetetnek veled, nagyon egészséges hatással lesz az életedre! ^^
2023. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

En kiszamoltam neked

Amennyire tudtam nyilvan valamennyi elteres van es kb 2067kcal jott ki a napra.

A lany sportol, nagyon aktiv, kondizik, figyel a feherjere es raadasul egeszseges dolgokat eszik.

Nem tul vekony, egy karcsu formas lany, jo alakja van.

2067kaloria pont eleg egy ilyen aktivitasu lanynak.

En 173cm 55kg vagyok, heti 5 edzessel 2100-2200 a szintentarto kaloriam, miota tobbet kardiozok meg ezzel is csak fogyok, pedig ugy tele eszem magam vele mindennap.

Szerintem te sokkal tobbre tippeled, mert mennyisegben soknak tunik, de kaloriara kevesebb.

Pl egy kakaoscsiga reggel, delben anya altal keszitett bolognai reszelt sajttal, vacsorara 2sonkas sajtos vajas melegszendvics majonezzel, meg egy energiaital siman kiad ugyanennyi kaloriat es azt mondod ra, hogy alig ettel egesz nap

2023. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Edzenek is mellette és a nagyobb izomzat több kcal-t igényel.
2023. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!