Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt +6kg?

2 hét alatt +6kg?

Figyelt kérdés

Igen, 2 hét alatt 6kg jött fel rám.


Valamiért elég keveset égetek el a nap folyamán, pedig aktív vagyok.


100+, kg voltam, lefogytam.

Egy ideig teljesen rendben volt minden, 2600 kalória szintentartásnak, minden jó volt.


Aztán decemberben döntöttem el, hogy leadok pár kgot.(itt voltam 177cm és 87kg) 10kg sikerült is, de nagy szenvedésekkel.


Megelégeltem, hogy gyakorlatilag férfiként 2000 kalória a szintentartóm, így kipróbáltam, hogy mi van akkor, ha nem foglalkozok a kalóriákkal.


2 hétig kb 3000-4000 kalória között ettem az eddigi 2000-2300-hoz képest.


79kgról 85kg lettem. Nem vagyok csalódott, mert kb 2 hónap alatt formába hozom magam, de akkor is elkeserítő a dolog.


Hogy lehet az, hogy régebben, amikor fogyásban voltam, akkor 76kgnál heti 1kg fogyás megvolt 1700 kalórián, most meg nem, pedig a napi aktivitásom több, mint akkor volt.?


Hogy lehet az, hogy 88kgnál 2600 volt a szintentartóm, 78kgnál pedig 2000? -10kg nem eredményez 600 kalóriás különbséget..



2023. okt. 2. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, abból annyi látszik, hogy elég széles tartományban értelmezed a bevitt kalóriákat, illetve azt is írod, hogy nem is foglalkoztál velük.

Innentől teljesen esetleges minden, és nem lehet mit mondani azon kívül, hogy 2 hétig sokat ettél, feljött 6 kiló, aminek mondjuk max. a fele zsír, aztán ennyi.

2023. okt. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kaloriaszamlalas sacc per kábé-val nem megy
2023. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"2 hétig kb 3000-4000 kalória között ettem az eddigi 2000-2300-hoz képest."


2 hétig ettem 3 és 4 ezer között, ami sacc per kábét jelentene..

2023. okt. 2. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3 es a 4000 kozott eleg sok kulonseg van. Jol irjak elottem. Ez igy csak becsles.

Ha meg megelegelted a szamolast akkor gondolom ez becsult ertek. 4 ev szamolgatassal a hatam mogott is eleg durvan felre szoktam becsulni dolgokat. Szovla azert hiztal mert sokat ettel.


Amugy gondolj az en helyzetemben aktiv alacsony lanykent 1400 szintentarto kaloriaval. Majd akkor nyafogj

2023. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!