Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok szerintetek?

Túlsúlyos vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
178cm magas vagyok, és 85kg. Én úgy érzem, hogy eléggé sok ez a súly, még nem olyan vészes, de szeretnék vékonyabb lenni, kicsit izmosabb lenni. Mit ajánlotok?
2023. okt. 3. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez pont az a szint, ahol nagyon okos dolog észbekapni, mert még teljesen időben vagy, hiszen maximum 5-6 kiló feleslegről beszélhetünk esetedben, viszont ha az ember nem kap észbe, akkor ezekből szokott lenni egy szempillantás alatt 15-16 kiló felesleg, utána meg határ a csillagos ég. És hogy mit ajánlunk, ha fogyni szeretnél és izmosodni? Kalóriadeficiten alapuló változatos étrendet és progresszív súlyzós edzést. Olvasd el az alábbi cikket, majd nézd meg a videót, aztán hajrá:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=AYnJ7kka8Ew

2023. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Talán picit túlsúlyos, de nem kövér. Nem tudom a bmi szerint éppen hol tartasz (most ugye éppen az az elfogadott testtömeg index).
2023. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ... férfi vagy, vagy nő? hány éves?

Ezek csak számok, amiket írtál. Lehetsz egy eléggé kisportolt fiatal férfi is, vagy egy eléggé elzsírosodott nő is...

2023. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
#3 Ja, a nő az nem lehet kisportolt, mert hogy van akkor ideje sport mellett a konyhában tevékenykedni és kiszolgálni az urát??
2023. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
3-as ez elég nő gyűlölő kommentre sikeredett...
2023. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez pont az a szint ami teljesen normális, főleg ha férfi az illető. Nem kell itt észbe kapni, meg kell tartani.
2023. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
42%
Nem én írtam azt a választ. De abban mi a nőgyűlölő, hogy anatómiai tény, a férfi és a női test különböző!?
2023. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
18 éves sijú vagyok. Nem vagyok kisportolt pont ez a bajom.
2023. okt. 3. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:

5

Szerintem éppenhogy szarkasztikusan írta a válaszoló.

2023. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy a 3as írta le normálisan, a többiek meg csak lepontozni képesek.
2023. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!