Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy valaha 92 kg-s csajból is...

Egy valaha 92 kg-s csajból is lehet szálkás izomzatú csajszi?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves lány vagyok.169cm.

Évekig jo-jó 0diétáztam.Egyszer 68kg, egyszer 92 akár...

Tudom szörnyen hangzik....de valamiért mégis azt hittem hogy nálam a fogyókura koplalásból és kemény edzésekből állhat.

Tévedtem.

Egy hónapja 90kg-t mutatott a mérleg. Mondanom sem kell ismét kétségbeestem, de valahogy még koplalnom sem sikerült.

Viszont egyik nap felkeltem és munkaelőtt tornázgattam....aztán már nem akartam elrontani az egészet. És egy hónapja mondhatom életmódot váltottam de olyan szinte hogy a mozgás máris vezető szerepet tölt be az életemben. Nincs elcsábulás mint azok előtt, nem kivánom az édességeket, és valahogy nagyon arányos fogyok.

Mivel ezek előtt is tornázgattam, nem lenne nekem rossz alakom, és érzem hogy elég fejlett izomzatom van.

Egy hónap alatt 7kgt fogytam. Ahhoz képest iszonyu lassan hogy azok elott koplalással akár 5kgt is fogytam egy hét alatt....de nem adtam és nem adom fel!

Egyedül a melleim viselik nehezen...sajnos abból is fogyok, de egy ideje minden álmom hogy mozgással foglalkozzak, vagy fitnesszel, testépitéssel. Arcra elég helyesnek tartanak, és kövéren se volt, van problémám a pasizással.Csak szeretném tudni szerintetek lehetséges lenne hogy egy valaha 92kgs csaj kb 1-2 év mulva jóval könnyebben akár versenyszerűen csináljon valamit, vagy hivatásosan foglalkozzon akár aerobickal vagy fitnesszel?

Anyira elszánt vagyok és tudom hogy szuperül fogok kinézni ha végre lefogyok.

Kicsit aggaszt hogy esetleg itt ott enyhén lógna a bőr, vagy később a mellem, de akár plasztikáztatni is hajlandó lennék csak hogy tényleg lássa mindenki hogy megdolgoztam a kőlsőmért.

Szerintetek hülyeség?


2010. okt. 18. 10:55
1 2
 11/18 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Én pl. 95 kiló voltam, 35 kilótól szabadultam meg alig 1 év alatt, majd rá egy évre már maratonra készültem, és le is futottam most ősszel, továbbá jó sok versenyen vagyok már túl, elég jó időket futva, bringázva. (és nem edzővel készültem, nem edzettem mindig rendszeresen), tehát nem lehetetlen, nyilván a legjobb ha eleve felkeresel egy fintessz edzőt, hogy leadd a sok testzsírt, és nem ártana, ha bújnád a szakirodalmakat, ha ezzel akarsz foglalkozni.


simán sikerülhet!

2010. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg aranyosak vagytok.

Ez egy olyan dolog számomra, hogy ha itt a közvetlen környezetemben megemliteném, biztosan sokan nevetnének ki (mint itt is egyesek), de végülis ez egy olyan oldal aminek az a lényeg hogy merjünk dolgokat megkérdezni, anélkül hogy szégyenkeznünk kellene.

A helyesirási hibákért elnézést, nem Magyarországon élek, és az is igaz hogy kicsit szeles is avgyok:) De a kedves 70kg-s kommentelőnek üzenném hogy ha ennyire csak a részletekre figyelsz akkor lemaradsz a lényegről.

Ha meg boldog vagy a 70kg-dal, akkor mit keresel fogyókúrás oldalon?

Vagy azért vagy itt hogy megpróbáld elvenni mások kedvét?:)

Valaki irta hogy sok a havi 7kg?

Tényleg?

Számomra ugy tűnt hogy olyan kevéske....ahhoz képest mennyit tornázok, de mondjuk fogamzásgátlót is szedek.Az csinálhat valamit?Lassithatja a fogyást?

Igazság szerint ülő munkát végzek, igy ha otthon vagyok nem sokat pihenek.Mondhatom hogy munkába járok pihenni...meg azért eszek is természetesen, de remélem karácsonyra már azért elég jó formában leszek.

2010. okt. 18. 14:35
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem a leírtakból úgy tűnik hogy hormonbeteg vagy és azért vagy túlsúlyos.Azér ingadozik ilyen brutálisan a súlyod.Keresd fel a háziorvosod és mond el neki mire gyanakszol.Elfog küldeni pajzsmirigy vizsgálatra,CTre,és EEGre,na meg persze vérvételre:)Már ha jó orvos!Mert ez lenne a feladata.Remélem tévedek,mert alaptomos egy betegség.De ha nem segíthetnek és könnyen letudod majd adni a súlyfelesleged:)

Egy hormonbeteg

2010. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.Igen, tudom miről beszélsz...régebben voltak pajzsmirigy problémáim, de pár éve normálisan működik.Legalábbis az eredmények szerint...

A gyors fogyás -hizás oka az volt mindig is hogy volt olyan hét hogy semmit nem ettem, szó szerint de km-ket futottam ...akkor még suliba jártam és az órákon sokszor elaludtam valamint nem sok erőm volt. Aztán mikor elkezdtem enni a duplája jött vissza...szerintem ezt sokan ismerik...

2010. okt. 18. 14:46
 15/18 Krisz85 ***** válasza:
a fogamzásgátló sem valami jó dolog hormonálisan, az még hatással lehet erre, de szerintem ezen akkor agyalj, ha mindent betartasz, edzel egy fél éve és még mindig semmi változás.
2010. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

lehetséges. idő és edzésmunka kell hozzá.


de ahhoz jobb ha hozzászoksz, hogyha versenyszintű fizikumot szeretnél, a melleidnek annyi, azok fogynak le legelőször. Plasztika.

2010. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül tűnik el a mell.Nézd meg ezt a csajt!

Kb 6%os a testzsírja és van cicije.

[link]

Bár az igaz,hogy a legtöbbnek eltűnik,de vannak kivételek.

Kérdező meg!Simán elérheted a versenyzői fizikumot.Tudás,tapasztaltabb emberek iránymutatása és kitartó edzés,tudatos táplálkozás kell hozzá.

2010. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem 6%. jóindulattal 10% körül, inkáb fölötte, azonkívül retusált kép.
2010. okt. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!