Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy valaha 92 kg-s csajból is...

Egy valaha 92 kg-s csajból is lehet szálkás izomzatú csajszi?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves lány vagyok.169cm.

Évekig jo-jó 0diétáztam.Egyszer 68kg, egyszer 92 akár...

Tudom szörnyen hangzik....de valamiért mégis azt hittem hogy nálam a fogyókura koplalásból és kemény edzésekből állhat.

Tévedtem.

Egy hónapja 90kg-t mutatott a mérleg. Mondanom sem kell ismét kétségbeestem, de valahogy még koplalnom sem sikerült.

Viszont egyik nap felkeltem és munkaelőtt tornázgattam....aztán már nem akartam elrontani az egészet. És egy hónapja mondhatom életmódot váltottam de olyan szinte hogy a mozgás máris vezető szerepet tölt be az életemben. Nincs elcsábulás mint azok előtt, nem kivánom az édességeket, és valahogy nagyon arányos fogyok.

Mivel ezek előtt is tornázgattam, nem lenne nekem rossz alakom, és érzem hogy elég fejlett izomzatom van.

Egy hónap alatt 7kgt fogytam. Ahhoz képest iszonyu lassan hogy azok elott koplalással akár 5kgt is fogytam egy hét alatt....de nem adtam és nem adom fel!

Egyedül a melleim viselik nehezen...sajnos abból is fogyok, de egy ideje minden álmom hogy mozgással foglalkozzak, vagy fitnesszel, testépitéssel. Arcra elég helyesnek tartanak, és kövéren se volt, van problémám a pasizással.Csak szeretném tudni szerintetek lehetséges lenne hogy egy valaha 92kgs csaj kb 1-2 év mulva jóval könnyebben akár versenyszerűen csináljon valamit, vagy hivatásosan foglalkozzon akár aerobickal vagy fitnesszel?

Anyira elszánt vagyok és tudom hogy szuperül fogok kinézni ha végre lefogyok.

Kicsit aggaszt hogy esetleg itt ott enyhén lógna a bőr, vagy később a mellem, de akár plasztikáztatni is hajlandó lennék csak hogy tényleg lássa mindenki hogy megdolgoztam a kőlsőmért.

Szerintetek hülyeség?


2010. okt. 18. 10:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Nincs ebben semmi hülyeség. Ott van az a Gery Spice, ő is husi volt, aztán egyszer csak megjelenten szálkásan. Sok edzés kell hozzá az biztos, de elég elszántnak tűnsz. :)

Mellesleg nem mindegyik erobic edző csupa izom. Láttam én már husibbat is.

A fogyás sajnos az évek múlásával lassulni fog. Én 26 éves vagyok, és még néhány évvel ezelőtt tényleg csak folytak le rólam a kilók... most meg. :S

2010. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Igen, kezdesz csajszivá alakulni. Borzasztó stílus, minden a külső és a kilók, plasztika ha éppen az kell, hogy trendi legyél, nagy önbizalom már most a külsődre. Gratulálok, jó úton haladsz...
2010. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én soha nem másokat néztem, hanem azt hogy én milyen testben érezném jól magam.

Sajnos, gyerekkoromban elkényeztettek, meg is lett az eredménye, mert valószinűleg már nem itt tartanák.De az is lehet hogy saját magamnak is végig kell járnom ezt az utat, hogy esetleg később másokn is segiteni tudjak!

Soha nem volt önbizalmam, most sincs sokkal több, de sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Jó az a tudat hogy most nem mondtam le annyi féle kajáról mint a koplalásoknál, nem várok csodákat!Tudod, kedves utolsó?:)

2010. okt. 18. 11:27
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tudom, de azt is hogy nem tartanák, hanem tartanék... Nem baj, az sokkal fontosabb, hogy igazi cica legyen belőled....
2010. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Ezt az oldalt ajánlom neked, a nő, aki szerkeszti, 38 kilót fogyott, és gyönyörű izmos lett!! [link]
2010. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól teszed és még motivációt is jelentesz majd egyben a fogyni, csinosodni vágyóknak! Sok sikert és kitartást az álmodhoz!
2010. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, a 11:08-as irigy az akaraterődre mint a dög, ne is figyelj rá! nagyon jó dolog, hogy (okosan) teszel a külsődért. A 11:08-as idiótának üzenném még, hogy a páváskodás, cicababáskodás meg az, hogy valaki tesz a jó megjelenéséért, nem éppen ugyanaz.
2010. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Irigy lennék? Mire? A 90 kilójára? Tényleg erre vágyom, most már tudom, köszi hogy rádöbbentettél! Nem baj, hogy csak 70 vagyok, rögtön rohanok enni, hogy felszedjek vagy 20 kilót. Nem az akaraterejével van baj, ez szép és jó, hogy fogyni akar és elszánt, csak kicsit üresneknek és felszínesnek tűnik,hogy csak a fogyás és a külső a lényeg, de ez sem baj, az ő élete.
2010. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!! Havi 7 kg borzasztóan sok, főleg azért, mert nem vagy 100 kiló feletti!!! Vizsgáltasd ki magad, elsősorban vércukor, az unokatesóm cukorbetegsége sajnos egy ilyen mértékű hirtelen fogyás alatt derült ki (ő is sportolt, azt hitte, attól fogyott, de nem)! Ha kiderül, hogy egészséges vagy, akkor viszont lassíts a tempón, mert mindened lógni fog, a melled, a hasadon a bőr!


Ne hallgass a legendákra (2 hónap alatt 20 kilót fogytam és nem lóg a bőrőm), csodák nincsenek!!!

2010. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, hihetetlen, mekkora érzelmi nulla vagy. Abba nem gondoltál bele, hogy aki 90 kilós, nagyon is jogos vágya, hogy lefogyhasson és csinos lehessen? Érdekes, én semmi felszínességet vagy üresfejűséget nem látok ebben az egészben. Egy túlsúlyról induló, igenis elismerésre méltó célért küzdő lányról van szó, aki rájött, hogy a testmozgás és a jó megjelenés nagyon is fontos a mai világban. Máshol kössél már bele normális emberekbe légy szíves. Mivel neked nincsen túlsúlyod, könnyen beszélsz, de szállj már le mégis a magas lóról és ne fájjon már neked, hogy más is normál testsúlyú akar lenni!
2010. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!