Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális ha 1.5 kilót...

Az normális ha 1.5 kilót hízok naponta?Mivel jojó effektusban vagyok!Sokan írják hogy a duplája jön vissza!Na nekem biztos a harmincszorosa!

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi viszonylatban nem tudod érdemben nyomonkövetni a testsúlyod változását, hiszen minden ember testsúlya ingadozik adott napon 1-2-3 kilót kalóriabeviteltől, jojó effektustól függetlenül. A testsúly változása hetek viszonylatában értelmezhető. Egyébként a hízás és a jojó effektus nyilván nem normális, mármint nyilván problémás, bár a kérdésed többi aspektusát nem igazán értem. Be kéne állni egy normális kalóraibevitelre egy kiegyensúlyozott étrend mentén. Jelenleg mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hízol naponta másfél kilót, mert az fizikailag lehetetlen. Az az egy nap, amikor esetleg ennyivel többet mértél, az adódhatott a vízből, a WC-zés hiányából, a ruhából, a mérés előtt megevett kajából, megivott vízből, a különböző helyre letett mérlegből, ha egyáltalán ugyanaz a mérleg volt.
2023. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hízol napi 1,5 kilót. Kéthetente méredzkedj, az már hellyel-közzel tiszta szám lesz.
2023. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 nap alatt adtam le másfél kilót 1 nap alatt jött vissza!!
2023. okt. 7. 14:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, hogy semmi értelme naponta mérni magad, mert ilyen módon nem lehet érdemben fogyást/hízást detektálni és nyomon követni? Hetente érdemes a súlyodat csekkolni. Egyébként továbbra is kérdezem, hogy mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*nem kamuzok
2023. okt. 7. 14:41
 7/13 A kérdező kommentje:
2000 kcal most hogy elengedtem magam jojó effektussal
2023. okt. 7. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:
20 nap alatt nem lehet 10 kilót leadni, fizikailag lehetetlen, mert nem lehet naponta 4500 kalóriát elégetni, hacsak nem bányász vagy. Max vizet lehet veszteni, de az nyilvánvalóan visszajön, mert szükség van rá.
2023. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt fogytam 15 kilót és 3 hét alatt jött vissza!
2023. okt. 7. 14:57
 10/13 A kérdező kommentje:
De mindegy törlöm a kérdést!Itt nem hisz nekem senki!
2023. okt. 7. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!