Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az utolsó 10 kilóról van...

Ha az utolsó 10 kilóról van szó, amit le akarok adni, akkor is el lehet érni heti 0,5 kg fogyást tisztán zsírból?

Figyelt kérdés
Az utolsó 10-en van a hangsúly, mert eddig leadtam 25 kg-ot és ezernyi helyen olvastam és hallottam másoktól is, hogy az utolsó kilóktól a legnehezebb megszabadulni. Hogy ne stagnáljon a fogyás Nektek mi vált be az utolsó kilók ellen?
2023. okt. 12. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Sok meló vált be.

Komolyan.

Mióta 2 ember munkáját végzem (fizikai)

Sokkal kevesebb vagyok mint szerettem volna...

Nem biztos, hogy optimális de hatékony.70 kg az ideális nekem.

178 magas vagyok.

95kg voltam most pedig 69kg.

Sajnos zsírt égetni nem egyszerű.

Karióval kezdtem Element 10 kg 3 hónap alatt.

Aztán izomtömeget növelte csekély mértékben mell, bicepsz tricepsz, hogy ne legyen pálcika karom.

Most meg a sok meló miatt elolvadt rólam a többi.

Hasizom jön nekem most.

Ha ez a súly marad én már boldog vagyok.

33 ffi.

2023. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Noveld heti 1gyel a sportok szamat es egyel kicsit kevesebbet

Egyebkent pont ugyanaz mijt a nagy sulybol fogyas csak lassabb es sokan nem varjak ki vagy tul gyors eredmenyt akarnak

2023. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az indította be újra a súlyvesztést, hogy beépítettem a sportot.
2023. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2023. okt. 12. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem, hogy még fogyni akarsz 10kg-ot…

De azt nem hiszem el, hogy ez az “utolsó 10kg”…

Honnan tudod ilyen pontosan, hogy pont addig szálkásíthatsz?

Hogy határoztad meg, hogy pont ez az utolsó 10… nem pedig csak 8 vagy 13.5?…


Nos aki nagy súlyról lefogy az nem lesz gyönyörű testfelépítésű szálkás adonisz kocka hassal… ugyanis ehhez elég nagy izomzat kell.

A legtöbb aki lefogy ilyen súlyból úgy néz ki mintha még mindig pocak lenne, mert a belső szervek kinyomják a hasfalat, tartás nincs stb stb…

Nem nehezebb az “utolsó” kilókat sem leadni, pont ugyan úgy kell, mint az elsőket… csakhogy nincsenek “utolsó kilók”..

Kezdj el edzeni, hogy legyen valami tartásod, nézz is ki valahogy és a mérleget szépen lassan cseréld le a tükörre.

2023. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sem érdekel a kockahas! Izom van rajtam, emiatt nem aggódok. A 10 kg pedig csak egy becslés a részemről, úgy érzem, hogy kb ennyi felesleg lehet rajtam. Ha leadom jól fogom magam érezni testileg és lelkileg is. Nagyjából ennyi. Köszönöm az észrevételt.
2023. okt. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!