Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem? Nem fogyni...

Sokat ettem? Nem fogyni akarok, csak súlyt tartani(.)?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet tk kenyér nutellával (tudom, rossz kezdés)

Tízórai: 8 nagy szem eper

Ebéd: rántott karfiol (4 nagy rózsa) kukoricás rizzsel

Uzsonna: -

Vacsora: 1 szelet tk kenyér kenőmájassal, kigyóubival és retekkel.


2023. máj. 21. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
A nyolcadik eper már túl sok volt.
2023. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Itt nem a nutellával van a baj, hanem hogy konkrétan egész nap nem ettél 1 gramm fehérjét sem. A kenőmájasban is nagyon elengedhető.. Még ha nem is edzel, akkor is kevés ez a mennyiség
2023. máj. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

A kenőmájasban minimális fehérje van, nagy része zsír.


Ez kalóriában még így is egy hároméves gyerek adagja. Vagy egy anorexiás felnőtté.

2023. máj. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Rengeteg ch amiket felsoroltál: nuti, kenyér, panír, eper, kukorica, rizs.

Nagyon finom dolgok ezek, de minimális a fehérje ebben a napban és túl sok a szénhidrát.

Ráadásul mennyiséget nem írtál, de ez több mint 2ezer kalória is lehet, amitől én például hízok. Egy aktív, sportos vagy nagyobb tömegű embernek meg kevés.

2023. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így leírva ez abszolút nem sok, de konkrét grammok és konkrét kalóriák nélkül, nulla információ alapján nem tudunk releváns választ adni.
2023. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én a szénhidráttól fogyok, és a fehérjétől és a zsírtól hízok. Már kitapasztaltam. Volt egy időszak, amikor csak péksütin éltem (de lehetett vagy napi 300kcal) és nagyon legatyásodtam. (Stresszes időszak volt, nem kívántam mást, nem direkt tettem.)

Szóval amiatt nem aggódok, hogy sok a ch, max a kalória aggaszt.

2023. máj. 21. 15:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Sosem fogyóztam, szerencsére nem kellett, így sosem mértem a kajámat se. Csak nagyjából kiírtam, de azért szerintem elképzelhető. Annyi, hogy nem szeretnék hízni.
2023. máj. 21. 15:02
 8/13 A kérdező kommentje:
*lehetett vagy napi 3000 kcal (ezt a hatoshoz)
2023. máj. 21. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Milyen 3000? Én anorexiásként többet ettem konkrétan :D
2023. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én a szénhidráttól fogyok, és a fehérjétől és a zsírtól hízok. Már kitapasztaltam."

A tapasztalat néha csalóka. A kalóriatöbblettől hízol, nem attól, hogy a kalóriák miből állnak.

2023. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!