Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy nagyon...

Az mitől van, hogy nagyon durván ki tudom nyomni a hasamat, és ahogy visszahúzom, szinte el is tűnik?

Figyelt kérdés

20 kilót fogytam eddig, kb még egyszer ennyi le fog menni még a jövő év végéig. Nem lóg a bőröm, tulajdonképpen ezelőtt is meg tudtam csinálni a fent említett “mutatványt” csak most azért is furcsa az egész, mert nem vagyok már olyan kövér, hogyha kinyomom a hasamat, akkor úgy nézzek ki, mint akik ikrekkel terhes (nagyon hatalmas tud lenni) majd mikor visszahúzom, sőt jobban mint az eredeti állapota, kb a 80%-a eltűnik…

A nyugalmi állapota kb a kettő között van, de inkább a behúzott állapotra hasonlít, szóval 60-70%-kal nagyobbra tudom felfújni, mint az eredeti állapota.


Ez mitől van? Megnyúltak volna az izmok? (Régen rengeteget söröztem.)


2023. okt. 28. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember vagy. Nem vagy lebénulva. Kb ennyit jelent. Így műküdik az emberi test. Semmi köze a fogyásodhoz. Mindenki ki tudja nyomni, be tudja húzni. Max nem látszik mit csinál a hasizmod ha van előtte 20 kg felesleg.
2023. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ez mitől van? Megnyúltak volna az izmok? (Régen rengeteget söröztem.)"


Ez hogy jön ide? A sörhasnak semmi köze a sörhöz, remélem tudod. :D

2023. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2# De. Az alkoholt kezdi el lebontani a szervezet legelőször, a kaját pedig oda pakolja a hasra. + a vizesedés + a szénsav miatti felfúvódás.

1# Lehet. Bár én még nem nagyon láttam embert magamon kívül. Viccen kívül.

2023. okt. 28. 18:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Magamon kívül láttam már embert, mikor úgy beittam a kocsmában, haha
2023. okt. 28. 18:06
 5/8 A kérdező kommentje:

Hangos a hűtő

Biztos a sok sörtől

2023. okt. 28. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3# Nem.

Ennél nagyobb hülyeséget is rég olvastam. :D

2023. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De.
2023. okt. 28. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A testépítőtől kezdve a dagadt emberig ezt mindenki megtudja csinálni. Utóbbinak maximum kevésbé látványos a behúzás. Az lenne a baj, ha nem tudnád mozgatni a hasizmod
2023. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!