Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ringadance vélemények? Fogyásk...

Fruzsica kérdése:

Ringadance vélemények? Fogyásként.

Figyelt kérdés
nov. 6. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egész sok kalóriát el lehet égetni vele, tök jó, de én a helyedben igazi sportágat/mozgásformát keresnék, amit hosszútávon végeznél szívesen, és ami folyamatos fejlődéssel jár. Néhány hétig (esetleg néhány hónapig) oké ez a ringa dance, de aztán fél év múlva, egy év múlva, két év múlva már rohadtul nem lesz humorod, kedved, motivációd minden nap random videókra ugrálni igénytelen hard bass zenével.
nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár hétig megprobálom, utánna jöhet a normál sport.
nov. 6. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én shuffle-t tanultam azzal adtam le az első sok kilót, napi 1 órát gyakoroltam intenzíven.
nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dejó ..

A zumbáról vélemény?

nov. 6. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi jó, amit szívesen csinálsz. Ha nem szereted, akkor nem fogod csinálni hosszú távon. Így felesleges az alapján választani, hogy másnak mi a jó. De nem is muszáj egy mozgásformánál leragadni. Lehet váltogatni.

Nekem sok minden volt, amit pár hét, pár hónap után meguntam. Egyedül a konditerem köti le az érdeklődésem már hosszú évek óta. Most kezdem unni :) Keresek más mozgásformát, éppen otthonra terezek futópadot venni.

nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!