Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenor fogyókúrát segítőről...

Regenor fogyókúrát segítőről mi a véleményetek ? Használ? Véleményeket szeretnék, tapasztalatokat.!

Figyelt kérdés
Köszönöm előre!

nov. 10. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nagy büdös kamu az egész.
nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem értettem, hogy hogy lehetnek az emberek ennyire befolyásolhatóak, hogy elhiszik, hogy az ilyen termékek bármit is érnek egyáltalán.

Igen egyszerű és olcsó a fogyás titka: egyél kevesebbet mint eddig, mozogj rendszeresen és légy kalóriadeficitben.

nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyik ismerősöm egy ideig csinálta. Ő állította hogy fogyott, de én nem láttam rajta változást. Aztán abbahagyta és azóta is ugyanúgy néz ki.
nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is csinálta egy ideig a kolléganőm, semmit se fogyott, abba is hagyta hamar.
nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Egy időben (nem fogyási céllal) tagja voltam egy regenoros csoportnak. Maga a termék szerintem nem ér semmit, csak az étrend,ami figyelemreméltó. Ha másért nem, akkor azért, mert a több mint 5000 fős csoportból senki sem lett covidos. Ugyanis az epesav az egyetlen, ami a tápcsatornába került vírussal el tud bánni. A Regenor étrend pedig nem olajra,hanem zsírra épül.
nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Hatos, nekem egy barátnőm csinálja, eddig háromszor volt covidos, pedig ő aztán nagyon szemellenzős regenoros.
nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!