Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sok?

Szerintetek sok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok 56kg 162cm ma reggel 1 vékony szelet fehér kenyeret ettem 2 szelet baromfi párizsivel. Ebédre 3 evőkanál fehér főtt rizst 1db baromfiérmét, vacsorát nem tervezek enni szerintem ez így is sok volt szerintetek is sok?

nov. 17. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhen akarsz halni, akkor igen, ez így sok. Ha az a célod, hogy 20-30 év múlva lebetegedj a korábbi helytelen táplálkozás miatt, akkor jó úton haladsz. Ha a súlyodat szeretnéd tartani, esetleg kicsit fogyni (ami a magasságodhoz szerintem felesleges) arra tele van a net diétákkal.
nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen napi étkezés alapján mit mondjuk?
nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha 162 centivel 56 kiló vagy, akkor miért akarsz fogyni? Hátha még szarabbul fogsz kinézni? Szüleid mit szólnak?
nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Nem sok. sőt kevés
nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyonnagyon kevés. A tested éhezik. Ennél sokkal többet lehetne enni akkor is ha fogyni akarsz.

Ráadásul nincs benne nagyon sok értékes tápanyag

Reggeli jo volt, de lehetne két szelet illetve fehér helyett teljes kiorlesu vagy rozs. A párizsi helyett lehetne magasabb hústartalmú sonka. Illetve mindenképp egyél mellé zöldségeket. Két marokkal minden étkezéshez. Ebédre a 3 evőkanál rizs maximum 15 gramm volt nyersen. Egy alacsony felnőtt nőnek kb 50-60 gramm az adagja ha fogyni szeretne. Tehát a rizs legyen 4x ennyi. 12 evőkanál.

Emellé is kelene enni zöldséget vagy savanyúságot. A hús lehetne kétszer ennyi.

Uzsonnázni és vacsorázni is kellene.

Uzsonnára lehetne pl egy joghurt egy szem gyümölccsel.

Vacsorára szintén lehetne akár kenyeret valami húsfélével vagy zóldségkrémmel, hüvelyesel és zöldséggel

nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon kevés, és amit eszel minden, csak nem tápláló. Fejlődő szervezet vagy, ha éhezteted magad, nem lesz menzeszed, rosszul leszel. Nem szép a vékonyság, hidd el, én évekig voltam nagyon sovány és senkinek nem tetszettem. Napi ötször kéne étkezned, mozgás, sok folyadék, a súlyod a magasságodhoz képest abszolút nem sok, sőt. Ne csinálj ilyen butaságot, hogy nem eszel.
nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Attól tartok hogy itt még nem fogsz megállni (pedig már ez is kevés egy napra), ha most belefér hogy ne egyél vacsorát legközelebb akkor reggelizni se kell, aztán eljutsz odáig, hogy egész nap semmit nem eszel, fokozatosan szoktatod magad hozzá majd ehhez a rossz szokáshoz, aztán a vége pontosan az lesz mint nekem. Mert tavaly én is egy ilyen hulyesegbe kezdtem bele mint te. Ott ért véget a dolog, hogy 5 teljes napig nem ettem, aztán elajultam. Elkezdtem enni, és sorban jöttek vissza a kilók, ezt borzasztó volt látni úgy, hogy semmit nem tudtam tenni ez ellen, mivel annyira ki voltam éhezve hogy muszáj volt mindig sokat ennem es már nem tudtam megfekezni magam. A végeredmény az lett, hogy több kg lettem, mint előtte voltam, mikor ebbe belekezdtem. És máig nem tudom elfogadni saját magam, inkább csak beletorodtem a helyzetembe. Azt javaslom, hogy te ne ess ebbe a hibába és még most hagyd abba, egyél ahogy jólesik, mert pont úgy vagy jó, ahogy vagy.
nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Anorexiás vagy, de ez már az előző kérdéseidnél is leírtuk.
nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod tökéletes, kár éheztetni magad. Egyél normálisan.
nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Mindennap visszajön ez a kislány, csak a számokat változtatja némileg. Unalmas vagy. Zabálj gyorskaját, vagy amit akarsz, de hagyd békén ezt az oldalt.
nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!