Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha genetikailag combra hizok...

Ha genetikailag combra hizok a leginkabb (alapbol eros vagyok combba), tudok ellene tenni hogy vekonyitsak a labamon?

Figyelt kérdés
tudom, hogy nincs “helyi fogyas”, es alapbol is fogyni szeretnek mert nem erzem magam jol a borombe (pszihologushoz is jartam, allitolag onkepzavarom van) de a combom kimondottan zavar. nincs rajta sok felesleg, (en ugy gondoltam hogy azt konnyen letudom dobni magamrol) viszont hirtelen abbahagyott sport miatt elkezdtem felszedni a plusz kilokat, legfokepp combra es tarsult melle narancsbor es stria is. a narancsbort mivel meg fiatal a borom tudom kezelni nagy merteku ivassal, a striak is elkezdtek halvanyulni (hala az egnek) de az itthoni edzes hatasara igazabol a combom vastagsagabol valtozast nem eszlelek. es ez borzasztoan zavar mert oszinten nem tartom magam kitartonak es tudom hogyha most abbahagynam mindezt meg rosszabb lenne. csak igy most nincs motivaciom. arra gondoltam hogy valami eros dietahoz kene hozzafognom. szerintetek van ertelme megvonnom magamtol az ennivalokat, es van esely arra hogy tenyleg vekony labaim legyenek? vagy van valami csoda dolog aminek tobb ertelme lenne hogy elerjem a celom?
nov. 19. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig van értelme egészségesen táplálkozni és sportolni. Az egészséges diéta nem azt jelenti hogy sanyargatod magad és csak leveleket meg tonhalat zabálsz. Attól még mert valaki egészségesen táplálkozik és figyel a kalóriára, finomakat is tud enni. A sport meg olyan hogy lehet hogy az elején nincs motivációd, de amint látod hogy haladsz a célod felé és sikereket érsz el, egyből megjön majd. Olyan meg nincs hogy valaki nem tud lefogyni, max ha betegsége van. Sajnos a mai világban az emberek már mindenre ráfogják hogy "genetikailag vagyok kövér, úgyhogy nem tudok lefogyni" de az esetek többségében csak lustaságról van szó. Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, akkor fogyni fogsz. Ha emellett kitartóan sportolsz is, akkor nem csak hogy fogysz, de erősödsz is és formásabb is leszel.
nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Van egy kolléganőm, aki combban nagyon erős volt (de tényleg, iszonyatosan furcsa arányai voltak, lapos has, vékony derék, és hirtelen szélesedő csípő, meg akkora combok, mint nekem kettő együtt 🙂).

Mivel egyáltalán nem tűnt kövérnek, el is könyveltem magamban, hogy ő ilyen alkat, nem tud vele mit kezdeni.

Erre elkezdett futni, és viszonylag rövid idő alatt iszonyatosan csinos lett!

Ment le kicsi mindenhonnan, de a combján volt igazán látványos, teljesen átlagos méretű, formás feneke és lábai lettek.

Nem tudom, hogy étrendben mit változtatott, mert letámadni nem akartam, hogy milyen látványos a változás, de futóversenyen voltunk együtt, szóval komolyan csinálta.

nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elég erős vagyok combban, nálam szerintem a sok séta, kocogás segített rajta az életmódváltás mellett
nov. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!