Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire megehetek egy kis...

Reggelire megehetek egy kis szelet nutellás kenyeret, ha fogyókúrázom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Gondolkozz egy kicsit, olvass utána pár dolognak, akár itt, akár máshol, és rájössz, hogy ki a szánalom...
2010. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

meglehet enni mivel én is úgy fogytam le anno, hogy reggelire degeszre tömtem magam minden finomsággal ugyanis ha jól bekajálsz reggel akkor nem vagy éhes napközben, vagyis nem annyira mintha nem ennél reggelire semmit, én pl alig eszek ha reggel tudok reggelizni mielőtt elmennék egyetemre :)...nem azt mondom hogy 2000kalóriát tömj be, de pl én 2 nagyobb szelet nutellás kenyeret is megennék a helyedben kakaóval mivel ha elég kalóriát kap a szervezet akkor kevesebbet kér napközben és persze el is égeted a reggelit a délelőtt folyamán :)

én pl ma reggeliztem: 1 adag joghurt, 1 méretes csokis csiga, jó nagy adag kakaóval :) tízóraim pedig saját készítésű csokiba mártott banán volt, rengeteg kalória de amennyit pakolódtam ma a szobámban meg amennyit mászkáltam kellett is :) szóval bármit ehetsz délelőtt ha mozogsz eleget napközben :)

amúgy tényleg igaz az hogy ha fogyózol akkor nem szabad sokat enni, de az inkább csak délutánra érvényes, addig kell a szervezetnek az energia, persze szénhidrát képében és délután meg inkább fehérje...

rettenetesen köszi amúgy a kérdést, míg megírtam a választ rájöttem, hogy megint neki kell állnom mert a nyáron elhagytam magam és feljött pár centicske xD

2010. okt. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

lefogyni egy dolog, jól kinézni meg egy másik.


nem, ne egyél reggelire nutellás kenyeret. De ha már eszel, akkor ehetsz párizsiskenyeret, kolbászosat, zsírosat is akár. kb ugyanaz a kategória.

2010. okt. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy alapból milyen típus vagy. Ha az a kimondottan hízékony fajta, akkor ne egyél nutellát. De ha az az átlagos (vagyis akiken 3-4 kg mindig megy fel-le, pl. ünnepek, nyaralások függvényében), akkor az azt jelenti, hogy nem vagy hízékony típus, és ez esetben belefér a nutellás kenyér- pláne reggelire. Én úgy fogytam le 4 hónap alatt a (2.) terhességkor felszedett 20 kg-t, hogy a szülés után jött a Karácsony, és a fél családnak január-februárban van a szülinapja, szóval volt kaja bőven és ettem mindenből, de nyilván ha kicsit jobban elengedtem magam, akkor többet tornáztam. A súlyomat azóta is tartom (sőt, aztán nyáron még lement 2 kg, de nyáron ugye alapból vékonyabb az ember, télen meg a szervezet raktároz a saját védelme érdekében). Mondjuk én sosem voltam az a hízós fajta, nyilván a terhesség alatt is csak a megváltozott hormonháztartás miatt mentek fel a kilók. Az első babával 20 kg ment fel, de ő nyári gyerek, ezt a súlyt 2 hónap alatt adtam le és ekkor még tornázni se volt szabad (császár miatt) 2 hónapig. És igen, jöttek a látogatók és ajándékba a csokik és lássatok csodát, nem a kukában landoltak, hanem ettem belőle. Szóval igen, le lehet így is fogyni. Sőt, ha tartani akarod a súlyodat, akkor csak így lehet, hogy semmit nem vonsz meg magadtól.
2010. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ebből fogyókúra alatt 2 dolog tilos: a nutella és a fehér kenyér. A többit megeheted. :)


Viccet félretéve: havonta 1-2 alkalommal megkívánod, megeheted. De hetente, vagy hetente többször eléggé feleslegesnek tűnik. Semmi nincs benne, ami táplálna és amire szükséged van, lehet, hogy jóllaksz vele, de közben a szervezeted éhezik. Hízlal, de nem táplál.

2010. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De legalább finom xD
2010. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
AZ ALMA, NARANCS IS FINOM. VAGY A SZŐLŐ.
2010. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Nem tudom, mennyit szeretnél fogyni, én csak magamból tudok kiindulni.

Amikor pár éve kb 6 kg-t (156 cm-hez azért ez nem olyan kevés) fogytam, néha-néha ettem akár szalonnát, töpörtyűt, nutellás kenyeret, palacsintát is.

Most, olyan öt év múlva csak 1-1,5 kg-ot akartam leadni, ami lassan feljött, most is ettem akár sült bacont is.


De ez én vagyok, egyébként meg nem eszek sokat.

Hogy ne lehessen belekötni: egyáltalán nem állítom, hogy mindenkinél így működik, annyi biztos, hogy van, akinél igen.

2010. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!