Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van 3 hetem egy fontos találko...

Van 3 hetem egy fontos találkozóig, le kellene adnom a pocakomból, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hosszú távra már vannak terveim (táplálkozás, edzés), amivel egyszer mar sikerült jó formába hozni magam, de ilyen rövid idő alatt még nem próbáltam. Nem baj, ha nem lesz tartós, csak erre az alkalomra nézzek már ki jobban kicsit...
2023. nov. 22. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kerüld az olyan ételeket, amik puffasztanak, igyál sok folyadékot, csökkentsd a cukrot, szénhidrátot, csak a szokásos, amit a fogyni vágyók csinálnak. Még 3 hét van előtted, és bár drasztikusan fogyni nem fogsz, valamennyit le tudsz adni.
2023. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Én egy párszor megcsináltam a videóban látható tornát, és elkezdték kérdezgetni, hogy fogytam-e. Ez a videó: [link]


Azt én is éreztem, hogy jobban tudom használni, jobban érzem a detekam körüli izmokat.

2023. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Mézes kocsonya 🤣🤣😵‍💫🤮

2023. nov. 22. 22:52
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Behúzod a hasad és kész.
2023. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Kalóriadeficit. Számold ki a BMR értéked. A gymbeam oldalon van egy szuper bmr kalkulátor. Egyél annyit amennyi a BMRod. Ez a maximum amit fogyni tudsz ennyi idő alatt.

Mellette mehet heti 3x 1 óra sport

2023. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

A mézes kocsonya, stb ötleteknek semmi értelme, nem fogysz töle, csak megundorodsz egyes ételektöl.

Ami használ, hogy alacsonyabb kalóriamennyiséget fogyasztasz (kalóriadeficit), illetve elkezdesz sportolni (a belinkelt videó is jó, de más is) - így fogyhatsz simán 3-5 kilót, aki már egy ruhaméretet jelenthet.

2023. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Húzzál olyan ruhát, amiben nem látszik.
2023. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Csatlakoznék a 7-eshez. Csak kíváncsiságból: milyen találkozó, ahol számít pár kg minusz?
2023. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Az max 2 kiló mínusz lesz, a franc nem veszi észre :D
2023. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Nyilván pasidolog 😄

2023. nov. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!