Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már mindent kipróbáltam, nem...

Timido kérdése:

Már mindent kipróbáltam, nem tudok fogyni. ötletek? = (

Figyelt kérdés

Fogyóztam, 76 ról indultam, lefogtym 67 - ig, és puff megáltam.. pedig csinálok heti 3-4 szer R. Rékát vagy B.Alexandrát, vagy bármi, ma futottam 2 kilómétert, de egy dekával nem mutat kevesebbet a mérleg. Néha vagyok 66, de csak azért, mert épp üres a hasam.

Amugy nem eszek sokat, de nem vagyok diétán, inkább csak nem eszek cukros ételeket.

Még valami tipp? Csináljam többet a dvdket? vagy egyek mégkevesebbet? vagy hogyan kéne csinálnom? tippek ötletek? ti hogy csináltátok?


2010. márc. 22. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
miket eszel? iszol elég folyadékot?
2010. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen naponta megiszok vagy másfél liter folyadékot, enni is mivel 4 ig általában suliba vagyok, akkor tudok csak enni, suliba 1-2 szendvicset. szoktam enni joghurtokat, konzervkukoricát, almát, uborkát, néha banánt. általában rizsát eszek zöldborsóval, vagy paradicsomleves, meg főzelékek.
2010. márc. 22. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Jujujujjjjjjjj, hát itt a hiba. Nagyon rosszúl étkezel.

Naponta legalább 5-ször kellene picit enni, de ha nem megy, akkor reggelizz otthon, vigyél a suliba ebédet, és délután egy vacsi.


Ne banánt egyél, meg rizst stb. Reggel egyél natúr joghurtot, túrót, mülit tejjel, sajtot.

Ebédre vihetsz akár suliba is egy kis dobozkába főtt csirkemellt vagy sülve, vagy halat. Mellé saláta zöldségekből, vagy párolt zöldség. Lehet főzelék is, de ne liszttel készüljön, az nagyon hízlal. Mellőzd a cukros üdítőket, kólát, gyümölcslevet. Csak tea édesítőszerrel, vagy ásványvíz. És ne 1, 5 litert igyál, mert az írtó kevés, napi 3 liter folyadék kell.

2010. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20:35-ös vagyok:


Délután ehetsz olyanokat, amit reggelire írtam. Vagy nyers zöldséget, gyümölcsöt, savanyúságot magában, csemege ubit.

2010. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezzel az étkezéssel fogytál 76-ról 66-ra? mennyi idő alatt?
2010. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! megpróbálom betartani, aztán majd visszajelzek, ha sikerült fogynom. mondjuk ha lementem 64-63-ig. :)
2010. márc. 22. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:

jaj nem vettem észre a többit.

Szóval azzal értem el, hogy kevesebbet ettem, és mozogtam, szóval futottam, fitnesz tornáztam. meg ilyenek. és olyan 3 hónap alatt.

2010. márc. 22. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipoben vagyok 16.00 kor jarok haza ...es az etrendem annyirq sza* hogy...meg ranezni is rossz...Neked nem lenne ciki a suliba fott etelt vinni???? Mert en nekem az szerinted most mi legyen???
2010. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. meg félek, hogy kiborul :) Mondjuk én azon gondolkodom, hogy majd lehet csinálok rántottát, reggelente, vagy megfőzök keményre pár tojást, és akkor azt el tudom majszolni a suliba :)
2010. márc. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!