Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 15 eves hogyan fogyozzon...

Egy 15 eves hogyan fogyozzon ami nem veszelyes a szervezetere? Mit ajanlotok 3 kilot szeretnek leadni?

Figyelt kérdés

nem ilyen surgetos fogyokurat kernek, mert tudom hogy ahoz h fogyunk ido es kitartas kell.

Konditermet nem tudok hasznalni, semmilyen gepet, de ha adtok egy etrendet vagy valamilyen egyeb otletet sikerul. koszonom


2009. jan. 3. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom... 15évesen fogyózni..., ha nagyon zavar az a +3kg akkor kezdj el mozogni!!! Ha nem lenne ilyen idő akkor ajánlanám a futást, de így nem!!! Kezdj el mozogni... napi minimum 30perc torna és szerintem sikerül :)!
2009. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogyokúrázz!!!!

Inkább sportol,étkezz egészségessen naponta 5-ször kevesetett. Minden nap egyélé zöldséget és gyümölcsöt,sovány husokat pl.:csirke. Három kg-t gyorsan lelehet adni

remélem segitettem:)

2009. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és én is fogyózok nyáron minden nap futottam 10-20 percet és 5 kg-ot fogytam de szeptembertől abba hagytam így vissza jött kettő de három lement,szóval szerintem ez jó megoldás mert enned azt kell,még fejlődsz!
2009. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen jo amit a tobbiek irnak!

Ha sportolsz az eleg.

(Kenyeret hagyd ki, ha lehet inkabb pufirizs)

(Tigi)

2009. jan. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

eloszoris koszi a valaszokat.

Ami az etkezest illeti nem erosen megoldhato, mert reggel 7 tol 4ig suliban vagyok igy ebed is csak keson van.

Es az eleg lesz ha 50 percet tronazok, mert eddig igy volt. koszi

2009. jan. 4. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle diétát írnak az újságok, könyvek és természetesen az interneten is rengeteg van. De ezek általában nagyon kemények, és sokan nem is bírják. A tizenévesek szervezetének pedig nem biztos, hogy jók az olyan diéták. Kitaláltunk neked egy személyre szabott diétát, amellyel 2 hét alatt, akár 5 kilót is leadhatsz!


A diéta lényege: sokszor de keveset!



Amit tudnod kell:



? a napi kalóriabevételed nem haladhatja meg a 700 kalóriát!


? egy nap legalább 2 vagy 2,5 liter szénsavmentes ásványvizet meg kell innod!


? a fogyókúra alatt kerünöd kell a sima kenyeret!


? 6 óra után nem szabad enned!


? a fogyókúra közben elengedhetetlen a rendszeres mozgás!



A fogyókúra:



A fogyókúra alatt naponta 6-szor kell étkezned. A reggelit 8 óra körül, a tízórait 10 órakor, az ebédet 12-kor, 4-kor uzsonna és 6-kor vacsora.


1; Reggelire: egy pohár joghurt, mellé 2 szelet pirítóskenyér, amihez megfelel 2 dl alacsony zsírtartalmú tej.

2; Reggelire: tükörtojás vagy tojásrántotta pirítóssal és teával.

3; Reggelire: egy tányér gyümölcsös müzli joghurttal vagy tejjel összekeverve, és hozzá egyél egy almát, vagy barackot.


Tízórai: valami könnyű ételt egyél, pl. joghurtot, vagy müzliszeletet. És ne felejtsd el az ásványvizet!

Ebéd: mindig azt egyél ami éppen otthon az ebéd, csak került a zsíros húsokat, és a pörköltet!

Uzsonna: ehetsz müzlit, vagy csinálhatsz magadnak zöldséges szendvicset,esetleg salátát.

Vacsora: szintén ehetsz salátát, joghurtot, gyümölcsöket?a lényeg, hogy könnyű ételeket fogyassz, és ne sokat!


* Tipp: járj el aerobick órákra, vagy futni a barátnőiddel, ha erre nincs időd, esténként végezz otthon tornagyakorlatokat!

2009. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezz nagyon jó habetartod:P 3 hétig csináltam és 5 kg-ot fogytam !köszönöm az utolsó hozzászólónak
2009. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6óra után ne egyél sétálj napi fél órát és igy lemegy két hét alatt ne egyél keveset reggelire vacsorára egy joghut v vmi iesmi
2010. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!