Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak úgy, hogy izom...

Hogy fogyjak úgy, hogy izom ne jöjjön rám?

Figyelt kérdés
Lány létemre már így is elég izmos vagyok, legalábbis nekem már nem tetszik, szóval szeretnék fogyni, zsírból, de izmosodni viszont nem. mit csináljak??? segítsetek!
2010. okt. 22. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Melyik jobb? Izmosan vagy zsírosan? Ha nem is jönne fel izom, a már rajtad lévő, akkor is jobban meg fog látszani a leadott zsír miatt.
2010. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
nem izmos vagy hanem dagadt! sportolj nyugodtan csak ne súlyemelj/gyúrj.
2010. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
te meg nyilván nagyon okos vagy
2010. okt. 22. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha szimplán úszol-biciklizel, akkor nem fogsz olyan izmokat felszedni, mint egy testépítő, mégis formásodsz:)
2010. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
ha valaki fogy akkor nem izmosodik . nem értem hogy gondoltad hogy most elkezdessz fogyni és izmos leszel?na mind1 /ha nemszeretnél izmosodni akkor minél kevesebb testmozgást és minimális szénhidrátbevitelt javaslok/
2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért az úszónők sztem nem a legszebbek :D

Tudsz mutatni egy képet, h mennyire vagy izmos?:S Hátha csak te reagálod túl:!)

2010. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát a karom minimum ekkora, és csak azzal van bajom, máshol oké...


[link]

2010. okt. 22. 19:58
 8/17 A kérdező kommentje:
bár ez inkább puding, nézek jobb képet
2010. okt. 22. 19:58
 9/17 A kérdező kommentje:
2010. okt. 22. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Kacsuss az ökölvívó lány vagy,ha jól emlékszem.Még beugornak a régi linkelt képeid és azokon jelentős testzsír csökkenés volt látható,lehet e miatt láthatod izmosabbnak magad.Azokon a képeken rendesen jó formában voltál,legalábbis a felsőtest,mert a lábaid,popód nem volt rajta.Sokan összekeverik a szálkásabb izmokat a nagy izmokkal,mert élesebben kirajzolódnak.
2010. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!