Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó volt, vagy kevés?

Ez így jó volt, vagy kevés?

Figyelt kérdés

Az való igaz, hogy fogyni szeretnék, de sosem voltam a koplalás híve, általában napi 1800 kalóriát fogyasztottam és mellette sportoltam. Az utóbbi időkben viszont kevesebb elfogyasztott étellel is beérem, pl szerintem ma sem ettem sokat. Íme:


Reggeli: Na, reggeli az nem volt, mert 12-kor sikerült felkelnem, szóval a reggelit azt véletlenül elaludtam, egyébként nem szokásom, sőt... a reggeli szerves részét képzi a fogyókúrámnak.


13:00-kor ettem két csirkemellet, ami a sütőben sült ki. Mellé köretnek egy kis adag rizst és egy fél körtét ill. egy fél őszibarackot ettem, amit szintén a sütőben lett kisütve... teteje megvolt hintve rozmaringgal.


15-kor megettem egy szőlőfürtöt.


17-kor egy nagyobb almát


ezután futottam 40 percet, majd 19-kor megettem vacsorára egy csirkemellet, mellé pedig egy fél sült körtét ill. fél sült barackot. És kész.. tele vagyok. Szóval ez most pont jó volt vagy kevés? Csak mert olvasgattam itt, hogy milyen hibákba lehet esni, ha valaki nem eszik eleget, a fogyásom előtt ennek a háromszorosát ettem (kis túlzással persze..).


2010. okt. 22. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Hmm,nem kevés

Jó, biztos lesz aki azt mondja, hogy az, de én belegondolok, hogyha én ettem volna nekem sem tűnt volna kevésnek,ahogy gondolom neked te sűnt annak

nem kell mindig zabálni

2010. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Enyhén szólva bszott kevés... Egyél még egy joghurtot vagy kefir vagy hasonlók..
2010. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben, akkor egy joghurtot eszek még. :)
2010. okt. 22. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem ez egyáltalán nem kevés?

3 csirkemell? úristen... ez sokkal közelebb van a sokhoz mint a kevéshez.

2010. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor sok volt? :D de jó h én sem tudom eldönteni. szerintem mennyiségileg kevés volt, habár jóllakottnak érzem magam.
2010. okt. 22. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jól lakott vagy, és nem teli csak éppen jó akkor megfelelő, amúgy én azt hallottam hogy a gyomor akkora mint az öklöd és csak annyit kéne enni egyszerre és azt viszont sokszor. 5x 5x . tehát 1 alma, egy szendvics, meg ilyesmik 5x ... de aztán nem tudom
2010. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Sztem ne filózz, ha jólesne egy joghurt, akkor lapátold be, még jót is tesz az emésztésednek :D

Ha meg nem, akkor ne :D

De a csirkemell azért nem akkora nagy dolog :)

2010. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát egy csirkemell 110 kalória összesen, szóval tényleg szinte semmi. egyébként egy joghurtot ettem még. most már tényleg jóllakott vagyok. :)
2010. okt. 22. 20:34
 9/9 snack16 ***** válasza:

Ne hagyd ki a reggelit!! Reggel ehetsz,ne azon spórolj.

Hát ha edzel is,nem kell nagyon lecsökkenteni a kalóriabeviteled,sőt fehérjét ihatnál az nem árt, Este,edzés után és el is telít :)És sok rost ami szintén(de akkor sokat is kell inni!!) Aki szerint sokat eszel az önsanyargató, csak az izmokat emészti fel...Mert ugyebár ha kevés a pénz és nagy a villanyszámla nem a kisebb fogyasztású lámpával(zsír) spórolsz,hanem a mosógéppel(izom) :D

2010. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!