Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35kg fogyás, bőrfeszesség...

35kg fogyás, bőrfeszesség megőrzésével. Hogyan?

Figyelt kérdés

120kg-ról kezdtem 3 éve, mínusz 10kg 1 év alatt, majd 1 évig stagnáltam. Pár hete folytatni kezdtem a diétát, immár sporttal kiegészítve. Súlyzós edzések plusz kardió heti 4 alkalommal.


Egyelőre további minusz 10 kilónál járok, azaz 100kg vagyok, heti 1 kg-ot fogyok. Attól félek lógni fog a bőröm. Milyen tippek vannak ennek elkerülésének érdekében?


Amit teszek: Napi min. Fél kg zöldséget eszek, 4L vizet iszok.

Szauna segíthet a bőrfeszesedésben? Esetleg vegyek vissza és fogyjak lassabban? Ajánlották az omega 3 zsírsav rendszeres fogyasztását, valamint a kollagént



jan. 13. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy részét izomra cseréled, akkor lehet ellensúlyozni, de egyébként nincs csodaszer.


Azért a fél kiló zöldség kemény...

jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%
Sajna ez kb. olyan kérdés, mint a, hogyan lehet úgy dugni hogy szüzen maradj?
jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy, akkor jobbak az esélyeid
jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Kollagén. De nem a DM-s vackok. Sokat segít.

Szauna, torna.

jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Minek iszol 4 l. vizet? Ugye nem gondolod, hogy a víztől fogysz? Így mást se csinálsz, mint WC-re jársz! A túl sok víz kifejezetten káros, mert felborítja az ionháztartást! Ha viszont azért iszol, mert ennyire szomjas vagy, akkor csináltass vércukormérést.
jan. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha 120 kg-ról kezdted és egy év alatt csak 10 kg ment le, valamit nagyon nem jól csinálsz. Ekkora súlyból sokkal több kellett volna, hogy lemenjen.

Bőrre kollagént szedj, de ne rossmann, dm-est. Valami komolyabbat, pl Myprotein.

jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítottan a kollagén és a cink segíthet. De ezek nem mehakadályozzák hanem csökkentik a nyúlás mértékét.

Illetve az is segít ha lassú az ütem - ez neked ideális

Iletve az is ha mellette súlyzós edzést végzel és az izom elkezdi kitölteni a bőr alatt a zsír helyét.


Ezeket tudod tenni, semmi mást. A többit a bőröd dönti el

jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
#2 az is lehetseged, mert a szuzesseg elvesztese nem az, amit a mai vilagban hisz szinte midnenki: a szuzesseg elvesztese a szuzhartya elszakadasa, es ez nem feltetlen szakad el az elso szexnel
jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Korrekció:

-10kg egy év alatt, majd 1-1.5 évig stagnáltam (nem diétáztam, nem mozogtam).

-1.5 hónapja elszántam magam, súlyzós edzéseket csinálok, kardiózok, diétázok, ez idő alatt -10kg.

- napi 4L víz, hogy eltelítsen, hidratáljon.

-fél kg zöldség a megfelelő mennyiségű rost bevitel miatt



Továbbá:

Ne értsetek félre, nem akarok tökéletesen feszes bőrt, eddig se volt az. De azt se szeretném, ha extrém mód lógna a bőröm, mert az nagyon csúnya.


Kollagént fogok szedni, valamint cinket is. Próbálok sok halat enni az omega 3 miatt.


A szauna miért előnyös?

jan. 14. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!