Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35kg fogyás, bőrfeszesség...

35kg fogyás, bőrfeszesség megőrzésével. Hogyan?

Figyelt kérdés

120kg-ról kezdtem 3 éve, mínusz 10kg 1 év alatt, majd 1 évig stagnáltam. Pár hete folytatni kezdtem a diétát, immár sporttal kiegészítve. Súlyzós edzések plusz kardió heti 4 alkalommal.


Egyelőre további minusz 10 kilónál járok, azaz 100kg vagyok, heti 1 kg-ot fogyok. Attól félek lógni fog a bőröm. Milyen tippek vannak ennek elkerülésének érdekében?


Amit teszek: Napi min. Fél kg zöldséget eszek, 4L vizet iszok.

Szauna segíthet a bőrfeszesedésben? Esetleg vegyek vissza és fogyjak lassabban? Ajánlották az omega 3 zsírsav rendszeres fogyasztását, valamint a kollagént



jan. 13. 18:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 26 éves férfi vagyok
jan. 14. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
A szauna méregtelenít egyrészt, másrészt meg a felmelegedett bőrödnek a hideg zuhany a rugalmassagát elősegíti.
jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt értettem elsőre is, hogy a -10 kg egy év alatt ment le. De ismétlem, ha valóban komolyan csinálod, egy év alatt ekkora súlyból az kevés. Meg sem látszik. Nagy súlyból azért ha odafigyelsz, csak úgy repülnek a kilók. Számolj kalóriát, állítsd be a kalóriabázis appot.
jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az mondjuk tök jó hogy fiatal vagy, alapból elég sok kollagént termelsz még, talán felesleges is pluszban szedni, de végülis nem árthat. És a súlyzós edzés is nagyon jó, az izmosodásnál jobban semmi nem segít. Így azért jók az esélyeid hogy ne legyen csúnya a vége. :) Viszont a tempóbol kicsit vegyél vissza, 1,5 hónap alatt a 10 kg nagyon sok. Úgy egyébként is, és a bőrödnek is a lassabb tempó a jobb.
jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#13

Akkoriban csak az étkezésemre kezdtem el jobban odafigyelni, elhagytam az olajos, zsíros ételeket, valamint a feherkenyeret. Ennyi ment le úgy :) azóta szintetléptem


Rendben, kissé visszaveszek, napi 2-300 kalóriával többet fogok enni.

jan. 14. 21:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!