Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilóval lennék vékony?

Hány kilóval lennék vékony?

Figyelt kérdés
169cm vagyok

jan. 16. 11:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
jan. 16. 11:05
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
60 körül mondanám. De most sincs veled semmi baj. Inkább sportolnod kellene, hogy izmosodj, formásodj, szebb legyen a tartásod, meg hogy jobb legyen az egész kiállásod. Illetve a sport egy jó nagy adag önbizalmat is ad. :)
jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Vastag a combom és a derekam
jan. 16. 11:10
 4/19 A kérdező kommentje:
Most vagyok 57-60kg között a kép is mutatja
jan. 16. 11:12
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
A kép alapján ez nem így van, max nagyon kicsit, de neház megmondani. Sportolj és arányosabb leszel és feszesebb.
jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Húzd ki magad, kezdj el sportolni, egyél változatosan, és ennyi is.
jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Én 165 centivel vagyok 56, és nem érzem magam vastagnak, annyi hogy van egy kis pocakom, az viszont nagyon idegesít. Szóval ez nagyon egyéni. De ha nem érzed így jól magad, akkor dobj le mondjuk 3-4 kilót még, abból baj még nem lesz.
jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem most is vekony vagy. A tartasod nem tul jo. Szoval edzeni kene es a helyes tartast gyakorolni es onnan optikailag te is vekonynak fogod magad latni. Ugyanekkora sullyal
jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz vékony lenni? Még rosszabbul fogsz kinézni, mint most.

Magas fehérjebevitel -> progresszív súlyzós edzés. Nem fogyásra van szükséged, hanem izomépítésre.

jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsésebb lett volna egy nagykabátos fotó... (szarkazmus)

Ebből ugyanis csak annyi látszik, hogy vékonyka vagy fenék és mell nélkül és hanyagtartással.

Aki erre bedob egy számot, mint ideális súlyt, az nem tudom, hogy képes erre.

jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!