Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kebab/ gyros/ shaorma...

A kebab/ gyros/ shaorma mennyire számít egészséges ételnek?

Figyelt kérdés
jan. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hús és zöldség🤷‍♀️
jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek még a legegészségesebb fastfoodok közé tartoznak. Hús, zöldség, joghurtos szósz. Most ránéztem, a kalóriabázis szerint kb 450 Kcal egy gyros, szóval egy fogyókúrába is jól belefér. Jó hogy felhívtad rá a figyelmem, meg van a holnapi ebéd. :D
jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem olyan helyen veszed, ahol feketére égetik a húst, és ahol mindenféle tartósítószeres szar szószokkal nyomják tele a köretet, akkor teljesen rendben van.
jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen. A szósz és a fehér pékáru megkérdőjelezhető de simán belefér egy egészséges étrensbe. Főleg hlgy van mellette rost (zoldseg) es feherje (hus) boven.

Nekem szalkasito idoszakokban az a komfort etelem mikor nem tudok fozni. Mondjuk en szoszok nelkul eszem mert nem is szeretem annyira a szoszokat

jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ezek jó dolgok meg a kézműves hambi is ilyen :)
jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!