Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy egész korpás zsemlét...

Rekucika1994 kérdése:

Egy egész korpás zsemlét fogyásom során ehetek-e uzsonnára? Felvágottal, füstölt sajttal és zöldségekkel? Nemlenne sok grammba a zsemle ha egy db -ot eszek?

Figyelt kérdés
jan. 18. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen attól függ hogy a nap többi részében mit eszel és mennyit. Illetve nyilván a mérteeidtől és a szükségletedtől.

Egyébként ez egy nagyon jó és tápanyagdús ételnek hangzik tehát én mindenképpen támogatom hogy ez legyen az uzsonnád.

jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A napi összkalóriabevitel számít. Nem egy élelmiszer fog hízást okozni, hanem ha tartósan átléped a napi kalóriakeretet. Olvasd el ezt a cikket, különben lesznek problémáid:

[link]

jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerinted egy korpás zsömle fogja megakadályozni a fogyásod??


ha a kérdés komoly akkor a fogyásod és az életmód váltásod is meg van nehezítve a tudatlanság miatt sajna

jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ne írj privát úzneteket mert rendkívül idegesítő. Ha kérdésed van tedd fel.


A válasz pedig: tölts le egy kalóriaszámlálo applikációt. Állítsd be az adataid. Állítsd be a céljaid.

Számold ki a kalóriaszükségletet egy BMR kalkulátorral. A bmr értéket szorozd meg 1.2vel ha nem edzel semmit es annyi lesz. Azt állítsd be a kaloriaerteket az applikacioba. Táplálj be mindent az applikációba amit megettél. Ki fogja írni hogy elérted e a kereted.


De ezt már tavaly szeptemberben sokkal részletesebben leírtam egy kérdésedre adott válaszban. Ha azóta nem csinálod akkor nem tudom hogyan akarsz bármit elérni.


Nem, nem egy korpás zsömlétől hízol. De ha megeszel 3 nutellás fánkot és amellé egy korpás zsömlét akkor nagy eséllyel

jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se írj privát üzenetet, köszi! Ha tisztában vagy a kalóriaszámolással (privát üzeneted alapján tisztában vagy, és még edződ is volt), akkor nem értem a kérdésed.
jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 xd

Igy nem sem ertem

Konkretam beirja a kaloriaszamlaloba es kiadja jo e neki uszonnara.

Számold ki! Pont ugyanannyira tudjuk kiszámolni mi neked mint te magadnak

jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajt alapból kalóriadús, te meg a zsemle miatt aggódsz. Vagy milyen más okból lenne sok grammra egy zsemle.
jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha azt akarom, hogy beleférjen, akkor megpróbálok ebédre kevesebb kalóriást enni, vagy kisebb mennyiséget. Vagy elmegyek futni 6-7 km-t. Valahogy így szoktam taktikázni. Érdemes bevinni a yazio-ba, vagy hasonlóba, mert akkor látod, hogy mivel hogyan gazdálkodhatsz. Pl lemérem a szenyához a sajtot, beírom és soknak tartom, akkor teszek vissza belőle egy darabot, hogy a többi étel is beleférjen. De pl a saláta nem mérvadó, mert nagyon alacsony a kalória tartalma, így abból tudok szedni bőven. Vagy ha öntetet csinálok, akkor nem tejföllel, hanem joghurttal, mert akkor megint csak több minden fér a napba.
jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!