Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Március-áprilisra lemehet 10 kg?

Március-áprilisra lemehet 10 kg?

Figyelt kérdés

1 hónapja diéta-életmód váltás van, már a karacsonykor is úgy készítettem a sütiket (bár én nem ettem mert nem vagyok sütis, inkább sósat szeretem), de minden alapanyag lecserélve. 1 hónap alatt 6 kg ment le. Még 10-et yzeretnék lefogyni. Kalória deflicit megvan.

Sikerülhet tavaszig mire jön a kabát nélküli idő?



#Tavaszig
jan. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Inkább április-májusra lesz meg egészséges ütemben. Hajrá!

(A 6 kg kicsit sok, vigyázz ne egyél egészségtelenül keveset mert később bánni fogod. Ba az egészseg nem győz meg akkor gyozzon meg az hogy nagyobb esellyel leszel striás ha gyorsan fogsz)

jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán.
jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglenni meglehet, hogyha szigorúan betartod. A heti 1 kg, még az a kategória ami vállalható, de nyilván itt sem mindegy, hogy mekkora túlsúllyal rendelkezek. Nagyon nem mindegy, hogy mondjuk 110 kg-ról szeretnék lefogyni 10kg-t vagy mondjuk 60 kg-ról mennél 50 kg-re.
jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassíts le mert az egészseged bánja. Ha meg ha túl gyorsan fogysz, a böröd is striásabb lesz és nagyobb eséllyel ereszkedik meg.

Májusrs teljesen reális cél a minusz 10kg. Sok sikert

jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 70-ről 60-ra szeretnék visszamenni. 164 cm vagyok.
jan. 21. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így lassabb lesz. Lehetsz 64 korul március vegere de a tobbi lassabb lesz
jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már az is jó, igazából nincs időhöz kötve.
jan. 21. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!