Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen negatív következményei...

Milyen negatív következményei vannak annak ha valaki hánytatja magát és úgy szabadul meg néhány kilótól?

Figyelt kérdés

jan. 22. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt úgy nsm szabadul meg néhány kilótól csak kiüriti a gyomrát ami ujra megtelik akárhányszor eszik

Étkezési zavar, felszívódási zavar, vitamin és ásványi anyag hiány, gyomorfekély, nyelőcső felmaródás, szájszag.

Ha elég sokáig csinálja akkor majd táplálják intravénásan mert minden szerve tönkremegy amit evéshez használ.

jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Fogak kirohadnak 🥰
jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálytársam anno kopaszodni kezdett (lány), meg igen, a fogait nagyon durván szétmarta a sav. Sok évvel később láttam újra, a haja rendbe jött, miután nem hánytatta magát, de a fogait rendbe kellett hozatnia. Azt mondta, hogy az akkor volt neki kb 2 millióba, pedig már vagy 5 éve találkoztam vele.
jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%

Én nem hánytattam magam csak olyan bakteriális fertozesem volt legalabb 1 evig amirol nem tudtam es az étkezések 75%ban utana rohantam hanyni.

Nalam ez addig fajult hogy annyit hanytam mar hogy a gatlo izom vagyis ami osszehuzodik meg gátolja hogy ne hanyj nem igazan mukodik igyha ram tor valamiert a hanyinger nagy többségben hanyok.

Ne hanytasd magad es ha a környezetben van ilyen azt is próbáld meggátolni valamivel mert tonkre teszi a gyomrat

Nekem ugy összement a gyomrom a sok hanyas tol h minden kijott belolem hogy nagyon keveset tudok enni es az étkezés utan nagy reszben hanyingerem van.

Mellékesen nkm IBS-em is van szoval az meg ra tesz

jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Én 12 éve csinálom...
jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán rámegy az életed és a pénzed. A fogaid, az egészséged.
jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy ismerősömnek nagyon csúnyán szét voltak rohadva a fogai elöl, barna foltok voltak rajtuk. Később elmesélte, hogy bulimiás volt. Évekkel később hozatta rendbe.
jan. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogyni fogsz, de nem zsirból hanem izomból.
febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!