Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a legalsó határ kajapén...

Mennyi a legalsó határ kajapénz, amiből kilehet jönni egy hónapban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elég csóró vagyok, de 15-20 szokott lenni max. Egyetemista lány vagyok.
2010. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan hónapom, amikor a napi menüm ez volt -

reggeli - zsömle+ valami felvágottból 1 szelet, ebéd - zsömle üresen, vacsi a változatosság kedvéért zsömle.

10 szeletes volt a felvágott, kb négyszázba került, 3 zsömle meg durván 30 forint.

4 hétig voltam így (ne kérdezzétek, rohadt csúnya dolog, sz@r volt...)

a felvágott elég volt 1,5 hétig, azt 3szor vettem összesen. Ez volt 2300 asszem, és az ital az úgy volt, hogy legcsóróbb 2literes ásványvíz és útszéli kút meg kedves nénik :)

Hálisten már nincs így, de akkor 3000ből húztam ki :)

2010. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor elköltöztem, nem volt pénzem ételre, lehetett volna, de elköltöttem költségtérítésre egyetemen+törlesztő. És komolyan, max nekem is 3ezer volt költőpénznek nevezhető. Én vettem egy tejet és egy zacskó zabkását, az elég volt egy hétig, utána nekem is jött a legolcsóbb kenyér+felvágott, otthonról hozott paradicsom, paprika, ez még egy jóideig, utána egyszer főztem egy nagy adag zöldséglevest, azt 4 napig ettem:) rohadt szar volt. De szerintem ha az ember így él egy ideig (mert hosszú ideig nem lehet bírni), akkor havi max 2-3 ezer. Ha egészségesebbé akarod tenni, akkor havi 5-7 mondjuk a minimum.
2010. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!