Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hét alatt 5 kilót fogytam....

4 hét alatt 5 kilót fogytam. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 72 kilóról 67 lettem. Egy időben mértem az értéket. 1 hónapja diagnosztizáltak nálam refluxot, azóta elég drasztikus a diétám. Sokkal kevesebbet is szabad ennem egyszerre, de ez azt eredményezi, hogy összességében is kevesebbet eszem. Nagyjából ugyanolyan tempóban fogyok, nem lassult, pedig annyira nincs nagy súlyfeleslegem és mozogni sem mozgol túl sokat. 10 000 lépést mindennap lesétálok de ennyi. Ez kb. 300 kalória szokott lenni. Szerintetek többet kéne ennem, mert lehetnek bajok hosszútávon?

jan. 27. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartsd be, amit az orvos rendel. Be fog állni a szervezeted. Napi 5 km -t gyalogolsz összevissza. Normálisan étkezel, csökkent mennyiséget. Heti 1 kg fogyás semmi.
jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nagyon sok fogyás a gyakorlatilag nulla mozgás mellett. Gondolom amúgyis orvosi kontroll alatt állsz most, mindenképp jelezd a dokinak, lehet hogy nem jól van beállítva a diéta.
jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés. Lehet belole bajod (nekem pl volt is ilyenből bajom hogy túl keveset ettem).

Dokival egyeztess. És midnenképp egyél többet. Sokszor kicsit a reflux miatt.

Javaslom hogy számold ki a BMR erteked es annal sose egyel kevesebbet

[link]

jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 akiket válasza:

A maximum hosszú távon tartható fogyás (lásd túlsúlyos emberek) 0.25kg/nap. Refluxra gyomorsavcsökkentő tablettát kérj és emeld meg az ágyat/matracot/párnát, és elmúlik.

22 évesen fiúknak 60 kg, lányoknak 50 kg testsúly alatt ajánlott dietetikushoz/orvoshoz fordulni, biztos ami biztos

jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, sajnos a reflux nem ilyen egyszerű :D nekem pl. tüneteim sem voltak, mégis szét van maródva a nyelőcsövem, a gyógyszerek pedig hosszútávon nem tarthatóak sajnos.
jan. 28. 09:51
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as, köszi kipróbálom. Csak nagyom nehéz , mert sok kicsi kell, de azokat is egyem lassan. Meg teljen el 2 étkezés között is idő, meg gyógyszert kaja előtt, de innom is kell, de enni+inni nem lehet együtt, meg lefekvés előtt 2-3 órával ne egyek. Egyszerűen nem tudom hogy tudnék többet enni, ezekkel
jan. 28. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!