Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 kg-ot fogytam 2 év alatt,...

18 kg-ot fogytam 2 év alatt, de a hasamon lévő piros csíkok, begyűrődések nem tűntek el. Hogyan lehetne segíteni ezen?

Figyelt kérdés

Ezek a vízszintes irányú csíkok ugye a hasamon és a mellem alatt vannak, ahol nyilván régebben a háj miatt "meggyűrődött" a bőr mikor pl. ültem, ilyesmi.

Van valami krém, szer, kezelés, módszer, akármi ami segít ezeket a piros "redőket"?


jan. 29. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentősebb eredményt valószínűleg csak a plasztika hoz.
jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Stria. Nem gyűrődés, hanem elszakadt kötőszövet. Idővel kifehéredik, nem lehet eltüntetni, csak műtéttel. Nem érdemes amúgy foglalkozni vele, kb. mindenkinek van striája.
jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha tényleg arra gondolt amit írt, és nem striákra, várom az értelmes válaszokat, engem is érdekelne<3
jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te most a vér miatti pirosságra gondolsz, ami akkor alakul ki, amikor összenyomódik a bőr, majd eltűnik, ha hosszabb időre kiegyenesedsz?

Az keletkezhet görnyedéstől is és kinyúlt bőrtől is. Ha a testtartásod rossz, arra jó a torna és a pszichológus is, sokak ugyanis a lelki problémáik miatt húzzák össze magukat.

jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Így van. A vér miatti pirosságra.
jan. 30. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!