Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hizlal na ha olivaolajon...

Hizlal na ha olivaolajon mrgpiritanam a hagymát és rontó a piros paprikát arra a csirkemellet és kevés bors végeta?

Figyelt kérdés
Ezt persze körét nélkül uborkával esetleg rautni 1-2 tojást. Vagy ha valaki tudna ez mellé valami köretet. Ja est pörkölt nek szánom. .
2016. máj. 14. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Csillagom, az nem úgy működik, hogy vannak hízlaló meg nem hízlaló ételek. Akkor hízol, ha több tápanyagot viszel be a szervezetedbe, mint amit elhasználsz. Persze ezt nem olyan könnyű kiszámolni, mert az, hogy mit és mennyit viszel be, hat arra is, hogy mennyit fogsz fölhasználni. Próbálj az alapoknak utánanézni önállóan, nem olyan nehéz :-)


A konkrét csirkemelles kérdésre válaszolva, amit leírtál, annak elég jó a tápanyagösszetétele. Párolt zöldséget is készíthetsz hozzá, vagy friss salátát, ezt is lehet köretként enni. Amúgy én úgy hallottam, hogy az olívaolajnak nem tesz jót a melegítés, ilyesmire jobb a sima napraforgó olaj, de ahogy gondolod.

2016. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Kis információ.

2016. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát de a napraforgó olaj megjobban hizlal. És valamiben megkent pirítom a hagymát. 2 hét nem eszek mást sak főtt csirkemellet tojás meg kigyouborka. Már unom
2016. máj. 14. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, ne legyél segg és olvasd el, amit belinkeltem, hamár magadtól nem találtad meg! Másrészt, a napraforgó olaj egy sz@r, de nem azért, amire te gondolsz. Kókuszzsírt használj! Végül, ki mondta, hogy csak csirkemellet lehet enni?
2016. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegetát felejstd el szerintem. :)
2016. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt az oldalt marreg elolvastam meg azon kívül még vagy 100at. De már hiányzott a rendes étel! És nem vagyok kövér! 10kot szerettem volna leadni abból 4 már sikerült. Se azért koszi
2016. máj. 14. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vazz! Alig bírtam elolvasni, amit ideböfögtél. Na,ha már száz ilyen oldalt elolvastál, akkor mi nem világos? Hmm...
2016. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden olajnak egyforma a kalóriatartalma, nem ez a baj a napraforgóval. Azért ne használd, mert nem bírja a hőt. Az olivaolaj jó főzéshez. Egyszeresen telítetlen és tele van antioxidánssal, ami miatt nagyon jó hőtűrő képessége van. Jó a kókuszzsír is, de az esszenciális zsírok bevitelére egyik sem optimális. Kéne omega-6 és -3 bevitel is.

Amúgy a leírt kaja jó lesz, ha nem két deci olajjal csinálod. A vegetát én is hanyagolnám, a benne lévő ízfokozót összefüggésbe hozták már hízással, mert többet eszel tőle.

2016. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!