Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hancsykaa kérdése:

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok, 64 kg, es nagyon nem erzem magam jol a boromben, viszont annyi baj lenne, h szivbeteg vagyok, muszivbillentyum van es pacemakerem, verhigitot szedek ami azt jelenti h gatolja majdnem minden fele etel a ver surusegemet ami ram tekintve eletveszelyes. Ez alatt ertem a legsulyosabbakat ami nagyon nem jo a veremnek: eper, tojas, minden gyumolcs, minden zoldseg kiveve a repa. A mozgasrol annyit, hogy nem is nagyon engedett, de nyilvan lehetne, viszont egyaltalan nem birom. Annyira terheli a szivemet h 5 felulest nemtudok csinalni mert kifulladok. Futni egyaltalan nem, mert a lepcsozesben is kifulladok es nagyon felmegy a pulzusom es zihalok (5 lepcsofok) (voltam korhazban 1 honapj es minden rendben a szivemmel, ugyhogy semmi koze ehhez h valami bajom lenne, mindig is ilyen voltam.) viszont kerlek titeket, legyetek ezzel megertok es ne szoljatok le ez miatt, ha tehetnem nagyon sokat edzenek es dietaznek de tenyleg alig van amit tudnek enni, repan meg nem nagyon szeretnek elni 🥹. Valami tipp fogyas ellen?

#fogyás #pacemaker #Segitsetekfogyni
febr. 1. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A sport olyan dolog, hogy fokozatosan hozzá kell szoktatnod magad. Aki nincs benne, persze hogy hamar kifullad. Mégis a sportot javasolnám. Elsőkörben az úszás vagy séta. Nem kell itt mindjárt súlyzókkal meg gépekkel bepörgetned magad.

Nem látom a paramétereidből, hogy fogynod kellene, inkább erősödnöd fizikailag, állóképességet szerezni.

febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Kerdezo, ha edzoteremben futopadon kezdek el setalni es fokozatosan gyorsitani az tudna segiteni a fogyason? Vagy a hulahoop karika esetleg? Az van nekem itthon
febr. 1. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozgás jobb, mint a semmi. Simán kezdheted ezekkel, igen.
febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmikepp sem korlatoznam az etkezesed.

Egy kis sport. Futopad is teljesen jo. Ha nem megy futni 40 percet akkor setalj egy orat gyorsabb tempoban az is tokeletes. Idovel menni fog

febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alakformalonak vannak pl edzoszalagok. Azok elegge megedzenek, nyujtanak is egyszerre. Es nem kell sehova elmenni. Ilyen a Theraband peldaul. Kulonbozo fokozatok vannak. En ferfikent 170+1!!!!cm-rel kekkel kezdtem, oke, hamar elertem az eredmenyt de 1 honapig tartott mig egy elszakadt inszalag begyogyult a konyokomnel. Aztan mondtam oke, veszek zoldet - brutal konnyu volt utana, mert mar a kekhez hozzaszoktam, amit kidobtam, mert nekem nem az erosites meg edzes a lenyeg ezzel hanem a nyujtas edzes elott. De mondom, vannak olyan szalkas ferfiak es formas nok ilyen kotel gyakorlatokkal, hogy irigyelni lehet oket. Es megizzasztanak rendesen.
febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sporthoz fokozatosan hozzá kell szokni, természetes, hogy eleinte kifulladsz. Mindenki így kezdi. Először sétál, lehetőleg hosszabbakat. Aztán tempósabbat. Majd fuss egy villanyoszlopot, kettőt sétálj. Ezekkel szerzel állóképességet, ahogy látomm ez neked jelenleg nulla. Futópadot felejtsd el, menj ki a szabadba. Sokkal élvezetesebb, a padon elunod az életed.

És csináld, ne a kifogásokat keresd, hogy miért nem megy. Bármi mozgás jobb mint a semmi. Jaa és kalóriadeficit, anélkül nincs fogyás.

febr. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyel ugyanazt mint eddit csak adagra kevesebbet. Igy deficitbe kerulsz es fogyni fogsz.

Habar a sulyod teljesen egeszseges

febr. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Vàlaszoló, tudom, hogy egèszsèges csak semmi alakom sincs ès így nagyobbnak tűnök :(( oldalrol “lapos” a hasam majdnem de nem annyira amennyire szeretnem szemből nem tetszik ahogy kinezek. De probalok javitani rajta es koszonom mindenkinek a segitseget 🥰
febr. 2. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!