Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm vagyok 4 hónapja...

162 cm vagyok 4 hónapja fogyókúrázók most vagyok 65kg és nem akar innen lejjebb menni ha lejjebb is megy egyből vissza jön a legkevesebb súlyom eddig 63,3 volt es egy hét ki marad a kardióból es máris vissza jött mire kellene oda figyelmem?

Figyelt kérdés
Mit kellene csinálnom hogy elérjem a célt 60,55 kg között egy héten 7 napot szoktam kardiózni, sétálni is mindennap sétálok oda figyelek az étkezésre is
febr. 3. 20:01
 1/7 anonim válasza:
42%
Szerintem új processzor kéne, hogy gyorsabban feldolgozza
febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kik a fogyókúrázók? Őket kérdezted már?
febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi a napi kalóriabeviteled? Ha nem számolod a kalóriákat, akkor min csodálkozol?
febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

"oda figyelek az étkezésre"

Nem figyelsz oda, mert akkor tudnád, hogy a fogyás a kalóriadeficit függvénye, és akkor nem írtad volna ki a kérdést.

febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

De a kalóriadeficitet is csak megfelelő táplálkozással lehet elérni, hogy ne kívánjon pluszt az ember és ne vegyen magához szemetet. Aminek pedig van egy alapja és egyben mindenki egyéni. Anélkül fogytam, hogy bármit számolgattam volna. Ugyanúgy úgy ettem, ahogyan jól-esett. De megfelelő áttérés mellett kevesebbet kívántam és meglett az eredménye. Ezért én bitangul elfelejteném ezt a kifejezést is a fogyókúrázásból...


35/F

febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 darklord88 válasza:
0%
Menj ki Afrikába ott hamar eléred...
febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem jon vissz semmi 7 nap alatt se. Foleg nem csak attol ha kihagyod a kardiot. Max tobb benned a viz es a merleg tobbet mutat. De ez nen azt jelenti hogy visszahiztal.

Egy ora kardio a te sulyoddal kb 400-500 kaloria. Tehat ha eddig fogytal es hirtelen teljesen abbahagyod akkor az havi minusz 3000 kaloria. Kb annyit ersz el hogy azon a heten nem fogysz.

Egsebkent ugy ered el hogy vagy lejjebb veszed a kaloriakat kb 100zal vagy ugy hogy kitartasz es kb 3 het alatt meg fof indulni ujra a fogyas. Az emeberi szervezet nem gel. Siman negallithatja a fogyasg ha olyan kedve van. De ha marad a kaloriadeficit akkor majd el fog indulni.

febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!