Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újévi, fogyással kapcsolatos...

Újévi, fogyással kapcsolatos fogadalom megvalósításával hogy állsz így február elején?

Figyelt kérdés
Sokaknak ez volt az újévi fogadalma, kifejezetten őket kérdezem, hogy sikerült-e egyáltalán elkezdeni, és ha igen, hogy haladnak, mit változtattak, mennyi ment le.

febr. 7. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Volt kb 10 nap szénhidrátcsökkentett étrend, de nem nagyon vált be. Fehérjéből és zsírból

és bizonyos zöldségekből is túl tudom enni magam. A refluxom sem javult a mennyiségek miatt. Most az alapos rágással próbálkozom, kisebb adagokkal, kb 4 kg ment le.

febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Sokat segítene, kedves előző, ha értelmetlen baromságok helyett kalóriaszámolással (kalóriadeficit) próbálkoznál.
febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ! A második válasz viszont nem ide való, nem ez volt a kérdés. Remélem nem fogod ez a kérdést is a kalóriadeficites beakadt lemezeddel bombázni, mint ahogy másik kérdésnél is megtetted, nem okoskodásra vagyok kíváncsi.
febr. 7. 10:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
🙋‍♀️ 6 kiló ment le eddig, de nagy súlyból fogyok, úgyhogy ez annyira nem is sok így, mint amennyinek látszik. Nem éhezek, kalóriakeretnek megfelelően eszem, tornázok sokat, mellette foglalkozom a lelki oldallal is, mert amiatt híztam meg, hogy nem kezeltem megfelelően a stresszt. Sokat segít a jóga is, nem az evésben vezetem le a feszkót. Jól érzem magamat.
febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Kitűzem 10 kg-ot május 31-ig.


Már csak 12,7 van hátra.

febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak január közepén kezdtem el, 85 kilkóról mennék le 70-re. Most vasárnap 80,8-at mértem, azaz 3-4 hét alatt kb. 4 kiló a fogyás, elégedett vagyok. Nem eszek össze január óta minden hülyeséget amit csak megkívánok, applikációval megy a kalóriaszámolás amit komolyan is veszek, és edzőterembe is elkezdem járni, heti legalább háromszor megyek. Szóval mozgok és kevesebbet eszek, de nem éhezek. Ja és korábban alig ittam, most ráálltam hogy a szükséges folyadékbevitel is meglegyen, minimum a napi 2 liter, de ebben is segít az app, rendszeresen figyelmeztet amikor inni kell. Ezekkel így együtt egész értékelhető előrehaladást sikerült elérni pár hét alatt is már.
febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Január 19-én tudtam elkezdeni, mert letarolt a covid és utána még egy darabig nem tudtam edzeni. Azelőtt már elkezdtem az édességeket kiiktatni és tartottam “száraz hetet”, illetve nyújtottam edzés helyett.


Január 19-én 85 kg voltam (177 cm, 40/N), most kb 81 vagyok. Jelenleg szerintem épp vizet “gyűjtök”, mert a ciklusom vége felé járok, úgyhogy inkább nem mérem magam, amíg nem jön meg.


Kb 600-650 kcal deficitet tartok, figyelek a kajára és edzek (spinning,súlyzós edzés), sokkal jobban érzem magam és érzem a ruháimon is a fogyást, már nagyon várom, hogy vehessek eggyel kisebb farmert.


A kaja úgy alakul, hogy számolom a kalóriákat, illetve tervezek előre, olyat eszek, ami belefér a keretbe, de azon belül mindent,nyilván a junk food mennyiséget azért minimálisan tartva. Pl tegnap elmentem a Pad Thai-ba, amit nagyon szeretek. Korábban ész nélkül ettem itt, most megnéztem a kalória és tápérték adatokat es úgy mentem, és teljesen barátságos kalóriával és makrotápanyag eloszlással tudtam enni nagyon finomat és laktatót.

febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én "csak" az utolsó 3-4 kg-tól akarok már csak megszabadulni (de a fő célom már karácsonyra elértem (-10 kg), szóval úgy vagyok vele, hogy még kitartok húsvétig, ami addig még lejön, jó, ami nem, az marad, és úgy is elégedett leszek)

A január elég rosszul alakult sok szempontból, így bár nem szedtem magamra (pedig finoman szólva eléggé elengedtem magam az evés terén), de nem is fogytam. Most kb. 1 hete vagyok újra jó passzban, megint visszatértem a normális étrendhez, kalóriadeficithez stb. Szóval húsvétig még simán meglehet az 3-4 kg.

febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron még 86-87 kiló körül voltam, de azóta híztam, és 92 voltam karácsony után. Tudom, nem túl nagy kihívás, csak jó lenne a korábbira visszafogyni, mire a pulóveres-kabátos idő véget ér. Most 89 vagyok.

21/F 184cm

febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Próbálkozom zöldségek rágcsálásával, ezek eltelítenek egy időre. Vizet és vizezett tejet iszom hozzájuk.
febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!