Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen a kezdetektől, de...

LePeDő kérdése:

Teljesen a kezdetektől, de hogyan?

Figyelt kérdés
Kb 8 kg felesleg van rajtam és az az újévi fogadalmam, hogy a következő nyárra ezt le akarom adni. Nem szeretnék semmi nagyon radikálisat és persze a napi 1 óra torna vagy futás az mindig meglenne. Mit lenne érdemes csinálnom? Az étkezéseim elég rendszeresek, sokszor szeretek picit enni és este már csak nagyon keveset, viszont mivel egyetemre járok szükségem van a folyamatos energiapótlásra így tényleg sűrűn bekapok pár falatot akár pár kocka almát vagy egy fél banánt vagy egy fél kiflit, zsemlét, ilyesmiket, hiszen főzni meg normálisan ebédelni hétköznap nincs is időm. Az egyetlen dolog amiről nem tudnék lemondani az a normális reggeli. Ami alatt én pl egy májkrémes szendvicset vagy egy szelet lekváros pirítóst értek. Nem nagy dolog, de enélkül nem indul a reggel... Milyen étrendbeli változtatásokat tudnátok javasolni, illetve milyen diétát? És mellé milyen sportok vagy mozgásformák lennének megfelelőek a fogyáshoz és a jó alak eléréséhez? Olyan mozgásforma kellene, amit otthon is el tudok végezni vagy konditeremben kötetlen időpontban, mert csak ezekre van lehetőségem. Én zumbára gondoltam meg futásra, ezek mennyire lennének jók?

2014. dec. 29. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!