Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 kilós lány vagyok és...

100 kilós lány vagyok és szeretnék nyárra legalább 70 kilóra lefogyni.Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Milyen étrendet kellene követnem?Mennyi kalóriát kéne bevinni?Mit kellene sportolnom?Szerencsére van itthon futópadunk és szobabicikli is és lépcsőző gép.Ha ezeket használom akkor sikerülhet 30 kilót ledobnom nyárra?Mennyit kéne edzenem naponta?Előre is köszönöm a segítséget

febr. 9. 21:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
9%
Az orvos válaszol.
febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%

Heti fél-egy kiló fogyás a reális egy fenntartható kalóriadeficit mellett, tehát nem igazán lehetséges 30 kilót ledni nyárig, de kit érdekel? És ha csak őszre sikerül? És ha nyárig csak 10 kilót sikerül leadni, vagy 5 kilót, akkor el se kezdesz, és maradsz extrém túlsúlyos? Olvasd ezt el:

[link]

febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nyilván nem,volt hogy 1 hónap alatt leadtam már 10 kilót is csak sajnos akkor alkoholprobléma miatt vissza híztam és semmit sem mozogtam:/
febr. 9. 21:59
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Yazio nevű app kiszámolja a kalóriaszükségleted, mozogj sokat, elvonja a figyelmedet, igyál sokat, és sok-sok zöldség gyümölcs. Eltelítenek. Leveseket is ajánlom persze nem brutál zsírosan de az is tök jól eltelít.
febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Havi 2-3 kg fogyással érdemes számolni, tehát nyárra nem jön össze a 30 kg mínusz.
febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Nyár, amikor az ember azt hiszi, csinosabbnak kell lenni, mert több látszik a testéből. Hirtelen diétával ledobja a feleslegét, aztán ősszel újra minden nap pizzát zabál táblacsokival.


Gondolkodj hosszútávon. Szerinted tényleg a nyár a cél? Vagy az, hogy a 30 kiló felesleg egy életre eltűnjön?

febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%

100 kilóra meghíznod is 4 hónap alatt sikerült?

Az a baj ezekkel a kérdésekkel, hogy te sehol nem vagy benne. Mármint, hogy te mit teszel érte, hogy sikerüljön. Más mondjon meg mindent ezzel kapcsolatban. Így nem fog menni. Saját magad járj utána.

febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Kalóriadeficit! Semmi más nem használ. Nem a csodaétrendtől fogsz fogyni, hanem ha kalóriadeficitben vagy. Teljesen mindegy, hogy mit eszel.
febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Sajnos már többször elhatároztam,csak volt egy időszak amikor depressziós voltam,piátol nagyon durván meghíztam,havi 2 kiló simán rám jött,akkor össze vissza ettem,nem mozogtam sajnos semmit.És most teljessen elhatároztam,hogy ezen itt és most változtatni kell,kinézetileg is és jó közérzet miatt is.Természetessen nem csak nyáron szeretnék jól kinézni
febr. 10. 08:49
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

És mi lesz, ha újra depressziós leszel?

Itt a kríziskezelés az, ami segíteni fog, ha legközelebb baj lesz az életeddel, zabálás nélkül tudd kezelni.

Pszichológus tud ebben segíteni neked.

febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!