Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok kb 30 kilót a...

Ha lefogyok kb 30 kilót a mellemből is megy le ?

Figyelt kérdés
Elég nagy súly felesleg van rajtam és a mellem is hatalmas.Már egy hónapja fogyókúrázok.De eddig ezen nem gondolkodtam hogyha sikerül lefogynom annyit amennyit szeretnék akkor a mellemből is megy le annyi hogy ne nézzen ki idiótán, hogy normális az alakom a mellem meg mint két görögdinnye.

febr. 11. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, elő fog jönni a zokniba ejtett vasgolyó effektus a végén egy meggymaggal.
febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Onnan először :)
febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan peches vagyok én is, hogy mindig a mellem fogyott le először és legjobban.
febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
A mellről megy majd le először, így van. Mehetsz is felvarratni
febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nekem 95c-ről 85a lett 25 kg fogyással
febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos igen. Először én is onnan fogytam, formátlanok és megereszkedettek. Próbálok dolgozni rajta.
febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs extrém túlsúlyom, max. 5 kg volt rajtam eddig szerintem, de ha észrevettem, hogy mondjuk a combom meg a derekam-hasam vastagabb lett, és fogyókúrázni kezdtem, szinte mindig a mellemből ment le először, pedig az nem is nőtt 🙃
febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9. Dettó ugyanez... Amikor van rajtam pár kiló plusz, olyan kis helyes formásak a cicijeim. Amikor nincs, akkor sincs velük nagy baj, nem lógnak, de nem olyan kis kerekek. De hát ez van. Inkább a kis cici, mint az úszógumi a hasamon, meg a narancsbőr a combomon. :D
febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!