Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyomorkorgás ellen valami tipp?

Gyomorkorgás ellen valami tipp?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne olyan válaszok érkezzenek, hogy “egyél”.



Én általában sok vizet iszom, de tudok annál többet tenni?



febr. 14. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Hát, pedig valóban az az egyetlen megoldás, hogy "egyél".

Persze, fogyni lehet ezzel a "nem vagyok éhes, csak szomjas" módszerrel, de ha nem akarsz jojódiétát, vagy éhezési egészségügyi gondokat, akkor napi 2x (reggeli, uzsonna) egyél. Reggelire lehet jó kiadós reggeli, uzsonnára egy könnyű húsos étel.

febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Tudom hogy nem ezt akarod hallani, de ezen csak a megfelelő étkezés segít. Ha gyomorkorgásig jutsz, az azt jelenti hogy nem jó az étrended. Nem szabadna ilyen erős éhségérzetig eljutni, mert abból lesznek a falórohamok.
febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Pedig a kérdés láttán pont ezt a szót akartam írni 😅
febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Evés!

Ha korog a gyomrod és nem eszel akkor a túltermelődött sav kimarja a gyomorfalad, fekélyed lesz es akár a kanülös táplálásra is lehetsz szorulva életed végéig. De biztos az jó neked ha nem akarsz enni

febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni próbálsz de korog a gyomrod akkor túl keveset eszel és többet kellene. Fogyáshoz is van egy minimum mennyiség ami alatt iszonyat egészségtelen és maradandó károkat okoz
febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

4.

Ez hülyeség, az egészséges gyomor védett a gyomorsav ellen.

Amikor nem, az már a probléma, beteg állapot. De azt nem az éhezés okozza.

Az állatvilágban is természetes a koplalás, ez valójában nekünk is "be van tervezve", csak mi már elkényelmesedtünk.

Nem magamról beszélek, én nem tömöm magam folyton, nem is vagyok elhízva.

febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
5x-6x egyél keveset. Sok rostot. Sok fehérjét. 2-3 liter víz/nap. Spirulina alga, útifű maghéj telítenek (nagy a térfogat növekedésük).
febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Egyél valamit, ami belefér a kalóriakeretedbe.
febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyél gyakrabban kevesebbet.

Igyál vizet.

Várj, és majd megszokod.

febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Legalább egy kis abonettet vagy puffasztott rizs/kukorica, kölesgolyó és társait egyél. Elhízni nem fogsz tőle, de legalább üres, korgó gyomorral se kell lenned.
febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!