Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig kb. másfél éve...

Ha eddig kb. másfél éve stagnált a súlyom szülés után, szerintetek mennyire lehet hatékony az alábbi fogyókúra (kalóriaszámlálás nélkül)?

Figyelt kérdés

Elhagytam a kenyeret, reggelire eszek kevés abonettet, amúgy semmi ilyesmit. Este csak saláta a vacsi (eddig kenyér vagy főtt kaja volt), és elhagytam a napi 0,5-1 liter kólát és a napi 1 szelet csokit. A többi étkezésem maradt a régi.

Emellett heti min. 3-4 alkalommal futok, legalább 5 km-t.

Maximum 4-5 kilótól szeretnék megszabadulni (170 cm és 64 kg a kiindulás), de kicsi gyerek mellett nincs kapacitásom és kedvem sem teljesen külön főzni és magamnak is mindent méregetni :)



febr. 15. 20:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Mint egy Nők Lapja cikk 2011-ből. Fogyás szempontjából meg vagy jó, vagy nem. Mivel a kalóriákról semmit nem tudni, ezért fene tudja.
febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%

Adott esetben az ilyen "diétától" hízol egy csomót.

Másrészt a kalóriaszámoláshoz még véletlen sem kell "külön fözni", csak a hozzátevöket lemérni. A neten van sok olyan alkalmazás, ami mindent kiszámol, neked egyedül annyi dolgod van, hogy beírod, mit tettél a kajába. A másik meg, hoyg kalóriaszámolás mellett nem kell semmit elhagyni, lemondani akármiröl is, ugyanúgy ehetsz mindent, mint most, csak a mennyiségekre kell és tudsz jobban odafigyelni

febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hogy híznék?
febr. 15. 22:22
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha eddig stagnáltál, akkor már attól is fogyni fogsz hogy elhagyod a kólát meg a csokit. Szerintem a kenyér maradjon, nehogy az legyen hogy túl éhes leszel és a miatt észrevétlenül többet eszel másból. Csak legyen teljes kiőrlésű.
febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%

"Ha eddig stagnáltál, akkor már attól is fogyni fogsz hogy elhagyod a kólát meg a csokit"

Vagy nem. Majd kiderül.

febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekek, ha eddig stagnált, hogyne fogyna attól hogy elhagyja a csokit meg a kólát? Értem én hogy a kcal számolás a legjobb módszer, én is azt csinálom. Na de azért a logikával nem kell szembe menni. :)
febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd írja meg a kérdező pár hét múlva, hogy mi a helyzet.
febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Csak, hogy tudd, 100g-ra vetítve az abonettben több a kalória, mint a kenyérben, méghozzá kb. 100 kalóriával. :D


Kicsi gyerek mellett is van időd szerintem venni egy konyhai mérleget, megnyomni rajta a bekapcsoló gombot, rárakni azt, amit eszel, megnézni hány gramm, és beírni egy kalóriakövető alkalmazásba.

Még el sem kezdted, de már kifogást keresel, így soha sem fogsz lefogyni.


Jöhetnek a lepontozások, de ez az igazság.

febr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

#6

A csoki meg a kóla helyett ha többet valami másból, akkor hopp, ugyanott van..

febr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

A gyerek kajáját szoktam mérni, nem törik le a kezem, de nem tudom elképzelni, hogy számolom ki egy tányér tárkonyos raguleves kalóriáját...

És már elkezdtem, amit írtam, abban nem keresek kifogást :)

És megy is, nem eszek többet másból sem (gyerek mellett nem nehéz ezt tartani, ha nem nassol az ember).

Plusz azért szerint a futás is számít valamit...

febr. 16. 06:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!