Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Együnk keveset, kerüljük az...

"Együnk keveset, kerüljük az édességet és mozogjunk sokat."?

Figyelt kérdés

Így fogytam le régen nagyon sokat! Sajnos anorexiás is voltam! 🙄

Ha kitartó vagy, olvadnak le rólad a kilók!


Szerintetek ez egy jó módszer?



#módszer #fogyás #kitartás #édességmentes
febr. 19. 12:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell ennyire szigorúnak lenni, nem mindenkinek fenntartható. Az se jó, ha túl nagy deficitbe kerül valaki. Másrészt nem célszerű túl sokat változtatni egyszerre, kis lépésekkel nagyobb az esélye, hogy nem csak egy fellángolás lesz. Mivel az egészség szempontjából a mozgás fontosabb, mint a túlsúlytól megszabadulni, előbb érdemes a sportot rendszeresíteni, utána nyúlni az étrendhez. És ott is előbb az összetételt javítani, legyen elég fehérje, rost, zöldség, utána korlátozni a kalóriát.
febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A fogyás módszere a lényeg, az anorexiát csak plusz érdekességként írtam!
febr. 19. 16:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez világos. Ugyanakkor nem minden módszer vezet ugyanakkora valószínűséggel anorexiához. És ami még fontosabb, akiben van hajlam az anorexiára, az hajlamosabb szélsőséges módszereket választani. A testképzavar, a lelki probléma okozza, hogy szélsőségesebb, szigorúbb, sanyargatóbb módszert választ az illető. Szóval van kapcsolat. Abban igazad van, hogy ha valaki nem veszi túl szigorúan, akkor a leírt elvekkel lehet egészségesen fogyni.
febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"A testképzavar, a lelki probléma okozza, hogy szélsőségesebb, szigorúbb, sanyargatóbb módszert választ az illető. Szóval van kapcsolat. Abban igazad van, hogy ha valaki nem veszi túl szigorúan, akkor a leírt elvekkel lehet egészségesen fogyni."


Ez így van! Szélsőséges voltam, komolyan is vettem, már úgy kellett leállítani! De a módszer és a hozzáállás hatásos volt!


Külön érdekesség hogy amikor abbahagytam, elkezdtem újra enni mindent és meghíztam! 🙂

febr. 19. 17:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem jó a módszered, mert nem kell kizárni az édességet, nem kell keveset enni, és a mozgást se kell túlzásba vinni. És akkor még fenntartható is lesz.
febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15. Hogyan lesz fenntartható?
febr. 19. 18:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem szélsőséges, ezért nem szenvedés és nemcsak rövid távon lehet bírni.
febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mik lennének a prioritások?
febr. 19. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!