Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni ebben?

Tudnátok nekem segíteni ebben?

Figyelt kérdés
23. Augusztus végén kezdtem bele az életmódváltásba. Elkezdtem edzeni heti 5x és odafigyelek az étkezésre. Egy darabig jól ment, 132kg-ról lejöttem 115-re 4 hónap alatt. Aztán december óta semmi. Leginkább kardió jellegű edzéseim vannak/voltak, de egy srác azt javasolta ez mellett kezdjek el normális, súlyzós edzésekbe(ez még december-január lehetett). De azóta se semmi nem történt. Kérlek titeket segítsetek, sajnos nem vagyok jól lelkileg emiatt.

febr. 19. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kardióval sokkal több Kcal-t lehet égetni, így valószínűleg akkor deficitben voltál, most még nem. Kardiózz megint, vagy egyél kevesebbet. Kalóriákat számolod? Az nagyon hasznos tud lenni.
febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem számolom a kalóriákat sajnos, mert hajlamos vagyok rá, hogy 10kcal miatt depressziós legyek.
febr. 20. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, a nélkül is lehet fogyni, csak kicsit nehezebb. Akkor szerintem egyelőre hagyd a súlyzós edzéseket és legyen a helyett is kardió. Amúgy sem nagyon lehet izmot építeni deficitben. Majd ha lefogytál, kehet megint sűlyzps edzéseket nyomni. :) Meg ugye mivel azért elég sokat lefogytál már, ezért kevesebb kalóriát használsz el ugyanannyi tevékenysgéhez mint az elején, így a kajából is érdemes még egy kicsit visszavenni.
febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

"Nem számolom a kalóriákat"

Akkor sajnos vagy fogysz, vagy nem.

febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es nagyon köszönöm a segítséget.
febr. 20. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!