Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mcdonaldsos Premier csirkesalá...

Mcdonaldsos Premier csirkesaláta. Vélemény?

Figyelt kérdés
Jobb szeretem magamnak elkészíteni a salátákat, azonban ma nem volt időm, éppen ezért a Mekiből vettem egy ilyen salátát. Bár kaptam hozzá külön egy kis zacsiban ún. krutont (pirított kenyérdarabok) és öntet is, azonban ezeket nem fogyasztottam el a saláta mellé. Szóval lényegében "csak" az egy szem csirkemellet és a salátát ettem meg. Abban volt paradicsom, saláta, egy kis sajt, meg valami lila színű zöldség, aminek a neve most nem ugrik be. Szóval tudom, hogy Mekis kaját finoman szólva sem kellene fogyasztanom, de így szósz és kruton nélkül belefér? Egy ilyen kb hány kalória?
2010. okt. 25. 15:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja.. és ma ez volt az ebédem, de még éhes vagyok egy picit. Ehetek mást is még mellé?
2010. okt. 25. 15:48
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát megdöbbentő vagy nem. Egyszer ltáttam egy összehasonlítást, hogy egy átlagos hamburger kevesebb kalóriával bírt mint egy mekis saláta. Azt hiszem, a saltit a mekiben csak a big mac veri.

Meglepett a dolog nem kicsit.

2010. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na ne már. :D Komolyan? De azért ezen nem volt rajta a szósz... vagyis oké... akkor most nem jól jártam.
2010. okt. 25. 15:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A tálcádon volt egy papír, ott pontosan le van írva, hány kalória, amit ettél. De a meki honlapján is fenn van, nézd meg és számolj.
2010. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A papírt nem néztem. A honlapjukat most néztem és 400 kalóriát írnak. Ebből nekem lejön a kruton és a szósz... hát akkor nem volt vészes annyira.
2010. okt. 25. 16:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szósz és a kruton miatt 400 kcal, egyébkénk kb 120 körül :)
2010. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A mekis saláta kalóriatartalmát is a majonézes,meg mindenféle cukros szósz dobja meg,nem a salátalevelek.. azok ugyanolyan natúr zöldségek mitn amit a közértben veszel..
2010. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor teljesen jók vagyunk. :D Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 25. 16:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Most mondja, hogy a szarságokat nem ette meg!


Kérdező, belefér. De sajnos a mekiben minden cukroznak, nem lennék meglepve, ha a húsban is lenne valami trükk. Ha nem volt más lehetőséged, jobb, hogy ezt etted, mintha hamburgert ettél volna, és annál is jobb, mintha semmit nem ettél volna.

2010. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már a kenyérben is annyiféle külömböző anyag van, ami talán egy egész kiló átlagos kenyérben. Csak keress rá arra a cikkre a neten amiben egy fotóművész egy rothadó sajtburgert szeretett volna megörökíteni, ám meglepődött amikor a mekiskaja fél év után se kezdett rohadni, csak megszáradt. XD
2010. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!