Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mcdonaldsos Premier csirkesalá...

Mcdonaldsos Premier csirkesaláta. Vélemény?

Figyelt kérdés
Jobb szeretem magamnak elkészíteni a salátákat, azonban ma nem volt időm, éppen ezért a Mekiből vettem egy ilyen salátát. Bár kaptam hozzá külön egy kis zacsiban ún. krutont (pirított kenyérdarabok) és öntet is, azonban ezeket nem fogyasztottam el a saláta mellé. Szóval lényegében "csak" az egy szem csirkemellet és a salátát ettem meg. Abban volt paradicsom, saláta, egy kis sajt, meg valami lila színű zöldség, aminek a neve most nem ugrik be. Szóval tudom, hogy Mekis kaját finoman szólva sem kellene fogyasztanom, de így szósz és kruton nélkül belefér? Egy ilyen kb hány kalória?
2010. okt. 25. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy fában az x pont apjának nevezzük azt a pontot, amellyel az alacsonyabb szintű pontok közül össze van kötve. Ez a pont nyilván egyértelműen meg van határozva (egyetlen ilyen pont van és az az i-1-edik szinten van).
2010. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jhajj, nem tudom, de most megkívántam a mekit, XOXO
2010. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
emberek, ne járjatok már abba a szarba!!!!!!!!!!
2010. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De az egy finom szar !!! xDDD
2010. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
belefér, a sajt gázos benne egyedül, de ha nem csinálsz rendszer belőle, ok.
2010. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!