Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mutatott random 1,5...

Miért mutatott random 1,5 kgval többet ma a mérleg?😭

Figyelt kérdés
Tegnap elég rosszul ettem, 1 db sós kiflit és 2 falafeles gyros pitát. Tudomm alig volt benne fehérje de max 1600 kcal lehetett és nem értem mi történt, mert mellé sétáltam 10.000 lépést és szoktam edzeni is
márc. 6. 05:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Kislány, hány éves vagy? 10? Tudhatnád, hogy alap az 1 kg-s ingadozás egy napon belül is.

Plusz, gondolom még nem kakiltál reggel.


Ne csináld itt a műhisztit, kérlek.

márc. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert időre van szükség a szervezetnek hogy emésszen.
márc. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 kilo ingadozas teljesen termeszetes. Foleg hogy az altalad emlitett etelekben sok szenhidrat van. Nem, a szenhidrat nem az ellenseged, csupan arra celzok hogy rengeteg vizet kepes megkotni (asszem 1 gramm szenhidrat akar 4 gramm vizet is meg tud kotni, vagy valami ilyesmi), ezaltal a “rajtad maradt” viz plusz kilokkent jelenhetnek meg a merlegen. De a viz “felszedese” onmagaban nem hizas, ne aggodj.
márc. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
54%
jesszusom micsoda nagy orditó világprobléma 1.5 kiló...
márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell monden nap mérni magad és nem fogsz ezen kattogni :)

Ez egy természetes folyamat, nem lineáris, hanem változó.

Én havi egyszer mérem magamat, teljesen jó így.

márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Én észrevettem magamon hogy ha sos ételeket eszek ami köztudottan vízmegkötő hatású, akkor másnap a mérleg többet mutat, vagy ha előző nap a vacsorát későn fogyasztottam el.
márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
A só felszívódik és azért köti meg a vizet h a szervezetben ne legyen túl magas a koncentráció ami karos lenne , de ha eszel melle káliumban gazdag ételt akkor az segíti a nátrium kiürülést, mivel ellentétes hatású. A kálium szerepe az optimális folyadék egyensúly fenntartása.
márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt nem lehet hízni. Azért mutat többet mert a pitában volt szenhidrát (ami egyebként a testnek, agynak létszükseglet) es az ideiglenesen megköt vizet (nem zsírt és nem tartósan). Ezen kívül a gyomrodban is többminsen van. Ha pár nap múlva távozik hátul akkor nem lesz. Valószínűleg több sót is ettél a szokásosnál. Az szintén megköt vizet. A testnek a súlyingadozása teljesen normális.


Itt egy kérdés, ebben is van a súlyok között 1.5 kg különbség de összességében neki is megmondtuk hogy súlyt tartott. Ezért sem szabad csak egy érteket nézni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd abba a hisztériát és tanulj egy kis biológiát. A hisztéria stresszt okoz az meg ténylegesen hizlalna. Nem ugy mint a tök normális napi súlyingadozás
márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
60%
Nem értem az olyan hozzászólásokat h “ mit hisztizel itt “ mivel a kérdező csupán egy egyszerű kérdés tett fel, hiszen ez a platform pont erről szól, kérdéseket teszünk fel. Normálisan is lehet válaszolni, anélkül h sértegetnénk a másikat.
márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!