Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap zabálás után mennyi...

Egy nap zabálás után mennyi idő mire visszaáll a rendes testsúlyom? Kb.2000 plusz kalóriát ettem meg tegnap és sajnos nagy része édesség volt. Ma reggel 1 kilóval többet mutatott a mérleg, ugye ez nem tartós?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Többet ettél, a több kajától több minden van a beleidben, illetve a több szénhidrát több vizet köt meg.

2 nap max, és lemegy magától. De miért méred magad minden nap?A változás többnyire csak heti mérlegelésnél látszik, és a természetes ingadozás miatt akkor sem mindig.

2016. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-2 nap múlva bizonyára lemegy, bár van, amikor megmarad, bár világos, hogy nem hízhattál. Igazából ez a fő: tudod, hogy nem hízhattál sokat. A "valódi" testsúlyod változásának megállapításához úgyis sok idő kell.


A gyakori mérés még nem gond, ha helyiértéken kezeli az ember. Én is mérem napi 1-2-szer, túl kíváncsi fajta vagyok. Néha kimarad, amúgy vagy 2 éve nem nagyon változik a súlyom, de ez sem tud akadályozni :) A heti mérés nagyon csalóka, mi van, ha pont aznap +2 kiló az ember? Picit informatívabb lehet naponta nézni, de igazából havi egy még sokkal jobb lenne, rendes fogyásnál úgy már látszik valami, nem fedi el az ingadozás. De ha az ember soha nem mér, az is tökéletes, a konkrét testsúly mellékes dolog. De sokakat érdekel, ami jó, csak az a baj, ha valaki mindenáron kevés kiló akar lenni s nem csinos és egészséges.

2016. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!