Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltűntetni a...

Hogyan tudnám eltűntetni a hasam ?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni , fogytam is 4 kilót, de még így is van hasam és mikor felpuffad (főleg amikor farmerban vagyok ) elég zavaró tud lenni , hozzá teszem hogy 46 kg vagyok most és van aki több nálam súlyban és lapos a hasa. Mondják , hogy vékony vagyok és hová akarok fogyni , de közbe van hasam emiatt nem szoktam le venni a pulcsit magamról.
márc. 16. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg nem vagy elég izmos, és ezért kb a beleid piffednek ki... Kezdj egy súlyzós edzéseket csinálni, egész testre, hogy szép arányosan izmosodj. Ehhez sok proteint kell enned és minimum a súlytartási kalóriádat fogyasztanod, de inkább egy kicsit többet. Más megoldás nincs, fogyhatsz bármeddig, nem fogsz tetszeni magadnak izom nélkül.
márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 lehet igazad van bár mondták hogy egész jó hátsóm/ lábam van de ettől függetlenül lehet edzenen kéne de nem akarok gym be járni maximum csinálok hasizom gyakorlatokat (nemtudom hogy az jó e ) fehérje ként meg olyan tartalmú ételeket. A protein yoghurt vagy ehhez hasonló én tartok tőle... Kezdetben mikor 40 kg voltam és felmentek 46 ra először nem volt hasam majd utána 50 kg ra hiztam most meg le adtam 4 kilót és ugyanúgy megmaradt a hasam pedig előtte nem volt
márc. 16. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább testképzavarod van. Ha full lapos lenne a hasad, neked az se lenne jó, idővel újabb problémát találnál és azzal lennél elfoglalva.
márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Lehet, hogy terhes vagy? Csak semmi pánik, majd elmúlik! 😛
márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Puffad a hasad vagy zsír van rajta?
márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Reggel felkeléskor laposabb a hasad? Mert lehet csak puffadsz az ételtől akkor az emésztéssel van baj.
márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46 kilósan kizárt, hogy legyen rajta zsír, hanem nem 130 centis vagy.
márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 150-152 centi körül vagyok
márc. 17. 19:46
 9/13 anonim válasza:
Én 154cm mel vagyok 48kg, emelett edzek és egészségesen eszek, szinte semmi hasam.
márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9

Mert te edzel, és a bőröd alatt az izmaid látszanak, nem a beleid. Ennyi a titok. :) Csak az emberek többsége szörnyen lusta mozogni, és nem is hiszi el hogy mennyivel jobb tőle. Mind esztétikailag, mind egészségileg, mind öbizalmilag.

márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!