Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel undorító a hasam,...

T1997 kérdése:

Mivel undorító a hasam, szeretném eltűntetni, de hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
1500 kcal-t eszek, 500 kcal-t elégetek mozgással, de semmi nem tortenik.

#diéta #fogyás #Has8 zsír
2023. aug. 17. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas és hány kg vagy?
2023. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
170 cm magas és 63 kg vagyok
2023. aug. 17. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha fiú vagy, ez már igen vékony, ha lány, pont rendben van. Miért gondolod, hogy baj van az alkatoddal?

Mennyi idős vagy?

2023. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
10%
Felülésezz
2023. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
jonnek a dietetikusok megint
2023. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Alacsonyabb vagyok nálad, és még 6kilóval több is. Alig van bármilyen hasam, halványan kockás is. Te beképzeled magadnak, vagy a testzsír%-od magasabb a kelletténél. Nem fogyókúra kell neked, hanem testmozgás és normális étrend, amit itt a gyakorin, neked senki sem fog személyre szabottan leírni.
2023. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
26 éves lány vagyok. Munkámból kifolyólag 9 órán át talpon vagyok, mivel pincérként dolgozom. 2 hónapig eljártam edzeni, kardiózni, aerobic edzéseket végezni de fáradt voltam, nem megy a 2 egyutt
2023. aug. 17. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

7


Na akkor elkeseritelek, mert en major depresszios vagyok baby, es van hogy egyszer eszek egy nap, az is muzli egy kis talban tejjel, kb mennyi 300kcal? Es ennyi. Nem fogytam.


Es volt hogy 1 - 2 hetig igy. Aztan mentem vissza aludni es elveztem az almaimat hogy nem letezem.


Majd 2 het mulva kicsit tobbet ettem... rameroszakoltak hogy menjek pszichiaterhez aztan adott szorongasoldot X-el kezdodik, majd megjott az etvagy aztan tobbet ettem, de mar osszeszukult az anuszom is nemhogy a gyomrom, nem is tudtam enni sokat sok ideig.

2023. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó amit csinálsz, ezt folytasd. A fogyás sajnos iszonyat lassú. Kb 1 hónap alatt tud lemenni 1-2 kg
2023. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

USN dietfuel adag kaja helyett. És persze mellette sem szabad zabálni sokat.


Fehér kenyér tilos meg minden ami fehér lisztből van.

Hús jöhet, de disznó tilos. (Nem vagyok muszlim, csak ez van, a disznóhús hízlal, míg csirke meg nem.) Marha hús állítólag belefér, de módjával.


Kardió nem fogyáshoz kell.


Aerob edzés: napi HATVAN PERC MEGÁLLÁS NÉLKÜL kocogás, vagy 90 perc séta EGYBEN.


2 LITER VÍZ ELOSZTVA MINDEN NAP. NEM EGYSZERRE HANEM ÖSSZESEN.


szénsavas üdítő TILOS, akkor is ha aszpartámos festett víz.


Kávé mehet napi 2-3, főleg feketén minden nélkül. Gyorsítja az anyagcserét. De érdemes pótolni a vizet amit kihajt (az előírt 2 literen TÚL).


ALKOHOL NUKU.


Segítsek többet?


Az adataid alapján nem lenne nehéz tökéletes alakot formálnod.


Én 46 éves pasi vagyok, nekem úgy "nagy" a hasam ha eleresztem, de annyira nem, hogy ne tudjam behúzni úgy, hogy egyáltalán ne látszódjon nagynak.

2023. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!