Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors sétával mennyi kalóriát...

Gyors sétával mennyi kalóriát lehet elégetni?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, 63 kg nő 23 éves és 2 kg le szeretnék fogyni, mert leraktam a cigit és elkezdtem többet enni sajnos így felkúszott egy kis plusz. Futást és más egyéb sportot nem bírom, próbáltam.

Néztem ilyen kalkulátorral, hogy elvileg a napi kalória szükségletem ilyen 1750 körül van sulytartashoz. Ha minden nap 1 órát gyorssétálok úgy hogy nem kocogás, de mégis fullgázzal, akkor tényleg igaz hogy akár 200 kcal-val is növelhetem a fogyasztásomat. 1 óra gyorssétával mennyi kalóriát égethetek el?



márc. 17. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert akkor ha napi 1400 kcal étrendet belövök magamnak és emellé naponta még 200-at lemozgok akkor kb. 1 hónap alatt bőven le is tudnám adni ezt a 2 kg-t?
márc. 17. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra alatt kb 200 kcalt használsz fel
márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
nyolcat
márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mekiben dolgozok főállásban. Mellesleg taposom a huszonhármat.


Ebben a hónapban váltottam 6 órás munkaviszonyra, az előző 3-4 hónapban 8-ban kínlódtam, és anélkül, hogy bármin változtattam volna (édesszájú vagyok és sosem voltam sportember), lement rólam 5 kg. Jelenleg a 164 centimhez vagyok 70 kg. Az egyik legforgalmasabb, ha nem a legforgalmasabb mekiben dolgozok. Akár frituzok, akár indítok, akár grillezek, állandó rohanás, mindig jár a lábam. Azaz valóban intenzíven mozgok 6-8 órán keresztül.


Számot nem tudok mondani, de azt igen, hogy tényleg használ.

márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!